IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Změna image pro dámy

Aneb krásná bez skalpelu. Změna image je určená ženám, které nechtějí razantní zákroky plastických chirurgů, ale chtějí smazat pár let pomocí kadeřnických a vizážistických triků. Darujte zážitek, který zvedne sebevědomí a pomůže každé ženě cítit se ve svém těle dobře.

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 23.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Změna image pro dámy (bez focení)
1
2 400 Kč
Změna image pro dámy s focením
1
5 100 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Základní balíček Změna image pro dámy 3 hodiny, s focením 4 hodiny, včetně všech doplňkových služeb (s příplatky) 6-7 hod.; např. barvení a samotnou proměnu je pak možné rozdělit do dvou různých dnů.

Co zažijete s tímto balíčkem

Navštívíte salon, kde naleznete tým mladých a dynamických lidí, kteří se odlišují kvalitou poskytovaných služeb, ale i nadstandardním přístupem ke klientovi. 3. NEJLEPŠÍ SALON PROMĚN V ČR! dle soutěže Creative Image Team 2014. O výsledek šitý Vám na míru se postarají naši odborníci v krásném prostředí moderního salonu. Vybírejte ze dvou variant...

Proměna bez focení, zaměřená na poradenství:

1)  Hodinová konzultace s nutriční terapeutkou nebo stylistkou (dle výběru), lze oddělit do jiného dne než samotná proměna:

  • Poradenství s nutriční terapeutkou obsahuje: měření, vážení, konzultaci o stravovacích návycích, životním stylu,…terapeutka Vás zasvětí do celé problematiky, vysvětlí co je třeba formou řízeného dialogu.

Nebo

  • Poradenství se stylistkou: rady šité na míru, stylistka se přizpůsobí Vašim potřebám a ochotně zodpoví veškeré Vaše dotazy, případně se bude orientovat na konkrétní problém, např.: volba střihů a materiálů, korekce šatníku, aktuální trendy, volba oděvu na speciální příležitosti, hledání osobního stylu, vaše další téma dle přání.

2)  Poradenství pro zralé ženy = poradenství a doporučení ohledně barvy a střihu vlasů - jaké přípravky používat, jak vlasy vyfoukat či jinak rychle upravit pro každý den efektivně a jak si poradit přímo s Vašimi vlasy, doporučení vhodných produktů bez nutnosti následné koupě!, profesionální a praktická instruktáž, takže odejdete upravená, (za příplatek může být razantnější proměna střihu i barvy – možné domluvit až na místě nebo předem dle telefonické konzultace, aby se s dalšími úpravami časově počítalo)

3)  Líčení s profesionální instruktáží zaměřené na minimalizaci vrásek, kruhů pod očima, pigmentových skvrn, začervenání tváří a dalších typických problémů zralé pleti

Proměna s focením (zaměřeno na realizaci proměny a profesionální výsledek na fotografie):

Vše co v balíčku Proměny bez focení +  NAVÍC:

1)  Hodinová konzultace dle výběru s nutriční terapeutkou nebo stylistkou, u tohoto balíčku doporučujeme stylistku, protože může být i u focení, na které donese modely pro Vaši postavu, příp. za příplatek zapůjčí z obchodu (zapůjčení doplňků vždy zdarma!) a výsledek na fotkách bude dokonalý, doporučujeme ale vzít i vlastní oblečení, nemusí být vždy po ruce Vaše velikost.

2)  + foto styling vlasů pro fotografování

3)  + foto make-up (líčení speciálně na fotografování) + podrobná instruktáž aneb škola líčení od profesionála (2 hod.)

4)  + fotografování + kvalitní úprava fotek – výsledkem sada 10 nejlepších fotografií s digitální úpravou

U obou variant možnost doplnění dalších služeb – střih nebo střih a barva pro radikálnější změnu image.

Sezóna, počasí

Celoročně.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 3 týdny předem.

Rezervujte si termín

Nejdříve ze všeho je třeba zjistit Vaše představy a očekávání o změně image, aby výsledek a průběh zážitku byl co nejlepší pro všechny zúčastněné. Můžete se domluvit telefonicky, ale i na úvodní konzultaci.

Příjemná obsluha Vám nejdříve nabídne občerstvení. Pak se již setkáte se nutriční terapeutkou nebo stylistkou. Během hodinové konzultace se dozvíte rady šité na míru Vašemu životnímu stylu a potřebám.

Pak se dostanete do rukou hairstylisty, který s Vámi probere možnosti Vašeho účesu vzhledem k Vašim každodenním činnostem a možnostem úpravy účesu doma, což je ve výsledku pro Vaši trvalou změnu image to nejdůležitější. Změnu účesu zrealizuje za pomocí nejkvalitnější vlasové kosmetiky. Příjemná masáž hlavy a množství časopisů je samozřejmostí.

Proměnu dokončí vizážistka, která Vás profesionálně nalíčí dle Vašich představ (líčení pro následné focení je výraznější). Pokud žádnou představu nemáte, nevadí, svěřte se do jejích rukou a výsledkem budete mile překvapena.

Pokud si tuto variantu vyberete, následuje focení s profesionálním fotografem, které probíhá pro Vaše pohodlí také v salonu, ve vybudovaném fotoateliéru, budete tak mít na svůj významný den krásnou památku a výsledkem se můžete chlubit i několik měsíců poté. Pro stydlivější povahy máme variantu proměny bez focení.

Proměna je vhodná i pro ženy nad 30 let. Focení není jen pro mladé, každá žena může být krásná!

Vše „pod jednou střechou“, nemusíte nikam přecházet a tak si zážitek ještě více vychutnáte!

Hodnocení zážitku

Iveta, 8.1.2018
5 / 5

Prožila jsem tento zážitek v Brně, v salonu MIA. Lepší salon jsem nikdy nezažila. Od příchodu až po odchod se mi věnovali. Mohu jen doporučit.

Zobrazit všechna hodnocení (4)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Koupeno 41x

Kurz líčení Brno

Brno
/ 5

Osvojte si profesionální triky pro krásnou tvář na kurzu líčení. Pod vedením sympatické vizážistky vytvoříte vlastní rukou perfektní make-up! Ideální dárek pro partnerku, maminku nebo sestru.

od 700 Kč

Více

Koupeno 2x

Glamour fotoproměna Brno

Brno
/ 5

Chtěla byste prožít skvělý pocit ze změny jako nejedna účastnice známých pořadů o celkové proměně vzhledu nebo zvýšení sebevědomí? Naši odborníci dělají z žen dámy, kterým nikdo neodolá! Nechte o sebe pečovat v luxusním prostředí...

od 9 700 Kč

Více