VYBERTE SI ZÁŽITEK

Závodníkem v opravdovém okruhovém závodě

Unikátní moto zážitek pro opravdové fajnšmekry! Darujete adrenalinovou jízdu po okruhu v závodním speciálu BMW řady 3 ve vytrvalostním závodě série „LE“. Stanete se pilotem BMW ve vytrvalostním závodě, který se jede na okruhu v Brně nebo Mostě.

Základní informace

Hodnocení: / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 17.12. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Během roku se jedou 4 vytrvalostní závody, délka jízdy je 40 minut.

Co zažijete s tímto balíčkem

NOVÉ TERMÍNY (A TUDÍŽ ZAKOUPENÍ TOHOTO CERTIFIKÁTU) PRO ROK 2019 BUDOU ZNÁMÉ KONCEM ROKU!

Jedná se o závodní vůz BMW série 3 (viz přiložené foto) z velké části carbonový. Vedle Vás usedne zkušený závodník a bude Vám po celou dobu Vaší jízdy nápomocen radami. Zažijete opravdový závod! Žádnou náhražku závodů! Vytrvalostní série „LE“ má už dlouhou historii, a byť se jedná o „amatérský“ závod, jediným rozdílem je to, že nepotřebujete licenci závodního jezdce a celá akce je finančně přístupná i závodníkům a týmům bez velkého finančního zázemí.

Závod samotný trvá 6, 8, nebo 24 hodin. V průběhu závodu se piloti střídají podle zakoupeného času. Pokud na Vás zrovna vyjde řada, můžete zažít i tankování, výměnu pneumatik, či změnu v nastavení vozu, podle průběhu závodu.

Catering, hostesky, zázemí v depu, onboard video, časomíra a telemetrie a samořejmě Váš doprovod, to jsou další doplňky, které umocní Váš zážitek. Ale pozor! Je to silně návykové!

Diváci

Doprovod je možný a zážitek může zdokumentovat na foto a video.

Rezervace

Termíny jednotlivých závodů jsou uvedené v ceníku jednotlivých variant zážitku. Při objednání tohoto zážitku je totiž nutné rezervovat již konkrétní místo v závodu. Před objednáním doporučujeme ověřit si u nás, zda Vámi vybraný termín již není plně obsazen.
Termíny pro rok 2018:
9h Le Brno – 25.3.2018
8h Le Slovakiaring – 18.6.2018
6h Le Most – 6.9.2018
9h Le Brno – 20.10.2018

NOVÉ TERMÍNY PRO ROK 2019 BUDOU ZNÁMÉ KONCEM ROKU!

Rezervujte si termín

Večer před dnem samotného závodu projdete registrací u promotéra závodu. V našem týmu Vás seznámíme s vozem, způsobem jízdy na okruhu a závodním chováním. Vyzkoušíte si střídání ve voze, helmu a kombinézu, zodpovíme Vaše otázky. V den závodu Vás čeká rozprava jezdců, na které pořadatel informuje o způsobu startu, signalizaci a chování na trati.

Následuje startovní procedura a samotný závod. Během závodu se jednotliví jezdci střídají ve voze podle zakoupeného času. Pořadí určí šéf týmu. Vedle Vás bude sedět zkušený závodník, který na sedadle spolujezdce absolvuje s Vámi Vaší jízdu. Bude Vám radit jak jet co nejlépe a pomáhat Vám zvládat závodní situace.

Jízda bude zaznamenávána na video stejně jako časy zajetých kol. Budete mít po závodě možnost porovnat jednotlivá telemetrická data s ostatními piloty. Videozáznam Vám rádi nahrajeme. V průběhu závodu bude k dispozici občerstvení a o Vaši pohodu budou pečovat naše hostesky. Po skončení závodu následuje závěrečný ceremoniál vyhlášení vítězů. Během celého dne můžete fotit, budete vyfocen(a) ve voze i s hosteskami.

A pokud se podaří, čeká Vás výstup na stupně vítězů!

Dobrý zdravotní stav. Věk minimálně 18let, řidičský průkaz a průkaz zdravotního pojištění.

S sebou úzkou sportovní obuv. Kožené, nebo závodní rukavice. Pokud máte vlastní přilbu, můžete ji použít, jinak budete mít zapůjčenu. Stejně jako kombinézu. Řidičský průkaz, průkaz pojištěnce. Parkování v uzavřeném areálu autodromu. WC v areálu autodromu. Je možno fotit i filmovat.

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Brno, Most

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 219x

Jízda v Lamborghini Gallardo

Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Bratislava, Žilina, Košice
/ 5

NEJNIŽŠÍ CENA OD 1 479 Kč! Dupněte na plyn a vychutnejte si jedinečný zážitek z řízení tohoto legendárního vozu!

od 1 479 Kč

Více

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 147x

Jízda ve Ferrari 458 Italia

Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Bratislava, Žilina, Košice
/ 5

NEJNIŽŠÍ CENA OD 1 479 Kč! Jízda ve Ferrari 458 Italia je rozhodně tím pravým dárkem pro všechny milovníky nadupaných vozů!

od 1 479 Kč

Více