VYBERTE SI ZÁŽITEK

Antistresový balíček v Brně

Dopřejte si chvíli sami pro sebe v kouzelné prostředí Brněnské přehrady. Nechte se rozmazlovat a udělejte něco pro své zdraví.  V luxusním wellness resortu si dosyta užijete saunový a vodní svět, prohřáté tělo se pak oddá antistresové masáži. Budete se cítit jako znovuzrození!

Základní informace

Hodnocení: 4,7 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 21.12. (pátek)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 osoba
1
1 535 Kč
2 osoby
2
3 070 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Antistresový balíček pro 1 osobu:

 • Termální bazény a saunový svět na 120 minut
 • Relaxační koupel nohou 10 minut
 • Antistresová masáž 55 minut
 • Nealko nápoj dle vlastního výběru
 • Župan a pantofle

Antistresový balíček pro 2 osoby:

 • 2x Termální bazény a saunový svět na 120 minut
 • 2x Relaxační koupel nohou 10 minut
 • 2x Antistresová masáž 55 minut
 • 2x Nealko nápoj dle vlastního výběru
 • 2x župan a pantofle

Délka trvání zážitku

155 minut

Co zažijete s tímto balíčkem

 • V luxusním prostředí wellness si můžete užít nejen svět saun, ale i vodní SPA zónu se zážitkovým bazénem a whirlpoolem, který Vám otevře dveře do světa dokonalé relaxace. Romantiku umocňuje venkovní wellness s výhledem do okolních lesů, odpočívárna s krbem nebo ochlazovací venkovní jezírko.
 • Ve wellness & SPA centru jsme pro Vás připravili k pasivnímu i aktivnímu odpočinku wellness zónu, jejíž součástí je vodní SPA a saunový svět. Ve vodní SPA zóně můžete využít zážitkový relaxační bazén se SPA procedurami a perličkový whirlpool, který vás příjemně promasíruje a uvolní (vnitřní zážitkový bazén 31 °C, venkovní termální bazén , perličkové lavice, vodní lehátka, vodopády a chrliče, whirlpool s hvězdnou oblohou 34 °C, letní slunná terasa s lehátky na opalování).
 • Vstupem do saunového světa se vám otevírá relaxace v několika prohřívacích místnostech pod jednou střechou. V jedinečném veřejném wellness si můžete užít nejen svět saun, ale součástí je i vodní SPA zóna se zážitkovým vnitřním a venkovním bazénem, venkovním slaným whirlpoolem a vnitřním whirlpoolem s hvězdnou oblohou a bazénovým fresh barem. Ve vnitřním saunovém světě najdete: Medovou saunu s parním nárazem (teplota 80 - 90°C), Tropickou saunu (teplota 65-75°C, 50-70% vlhkost), Kneippovy lázně, Tureckou parní lázeň, Parní solnou lázeň, Saunový fresh bar.
 • Antistresová masáž má příznivý vliv na lidskou psychiku při únavě, stresu a vyčerpání způsobené každodenním shonem. Profesionální maséři vám namíchají masérské techniky tak, aby vám co nejvíce ulevily od bolesti svalů, zad a nohou. Páry si mohou užít masáž společně, díky dvěma masážním místnostem, které jsou umístěny vedle sebe nebo ve společné masérně. Před masáží se doporučuje krátce prohřát v sauně. Maséři Vás přivítají v provoněné masérně s tlumeným světlem a relaxační hudbou.

Počet osob

Balíček je určen pro 1 nebo 2 osoby, můžete si tak užít wellness den s někým blízkým.

Sezóna, počasí

Zážitek si můžete užít celoročně za každého počasí.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Provozní doba vnitřní a venkovní wellness: PO-PÁ od 10:00 do 22:30, SO-NE od 9:00 do 22.30, privátní SPA a masáže: PO-NE od 9:00 do 22:30


 

Rezervujte si termín

Není vhodné v těhotenství.

V ceně všech balíčků je zahrnuto zapůjčení 1 osušky a 1 prostěradla na osobu. V resortu lze pohodlně zdarma zaparkovat případně využít kyvadlového autobusu.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 202x

Luxusní wellness pro dva v Brně

Brno
/ 5

Máte rádi saunování? Užijte si wellness ve dvou na nejvyšší úrovni v kouzelném prostředí Brněnské přehrady!

od 1 750 Kč

Více

doporučujeme

Koupeno 44x

Speciálně pro ženy

Brno
/ 5

Kromě klasické masáže zad a šíje si užijete indickou masáž hlavy, při které budete doslova chrochtat blahem! Třešničkou na dortu je procedura tzv. zářivý dekolt! Relaxace s omlazující procedurou je skvělý dárek speciálně pro ženy,...

od 850 Kč

Více