VYBERTE SI ZÁŽITEK

Výklad karet

Každý z nás se alespoň jednou v životě octne na rozcestí a neví jakým směrem se ubrat. Nevíte co očekávat od vztahu, váháte nad změnou práce, chcete najít partnera a zajímalo by Vás kdy Vám ten pravý nebo ta pravá zkříží cestu? Jak se říká „babo raď“! Darujte příjemné posezení, konzultaci pomocí karet nejen s Andělským tarotem!

Místo konání zážitku: Brno Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
60 minut pro 1 osobu
1
820 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

60 minut

Co zažijete s tímto balíčkem

Díky kartám můžeme vidět to, co bychom běžně mohli opomenout, můžeme v nich číst, když si nevíme rady s nějakou situací nebo se vztahy. Když toužíme vědět víc, abychom se mohli rozhodovat na základě konkrétních informací.

Naše terapeutka čte v kartách to, co je teď a tady, s veškerými souvislostmi. Čte v nich potenciál budoucího vývoje. Je to mladá, příjemná a sympatická paní, která je tou pověstnou čarodějkou. Nečekejte ale věštící kouli :-) Naopak Vás čeká příjemné prostředí a budoucnost uchopená přesně tak, jak to aktuálně potřebujete.

Počet osob

Balíček je určen pouze pro 1 osobu bez možného doprovodu.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná ve dnech PO - PÁ od 9:00 do 18:00 hod. dle objednávek.

Rezervujte si termín

Hodnocení zážitku

Soňa Brzobohatá, 13.5.2016
0 / 5

Dobrý den, ano, se službami Vaší kartářky jsem byla spokojena. Bylo to velmi příjemně strávené odpoledne a určitě bych její služby dopručila i dalším Vašim klientům. Její služby budu jistě využívat i v budoucnu. Vaší kartářce i Vám přeji hodně úspěchů ve Vašem snažení. Zdraví Soňa Brzobohatá

Zobrazit všechna hodnocení (3)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

Reiki Brno

Brno
/ 5

Reiki je univerzální kosmická energie, která nás obklopuje a vyplňuje celý prostor kolem nás. Tato absolutně čistá energie má harmonizační účinky. Reiki má vlastní inteligenci, to znamená, že proudí právě tam, kde je jí nejvíce po...

od 430 Kč

Více

Jak se zbavit stresu

Brno
/ 5

Cítíte se vyčerpaní, nespokojení se svým životem nebo cítíte, že Vám něco schází/přebývá? Naše zkušená terapeutka s Vámi stráví příjemné chvíle, kdy poodhalíte tajemství své duše, skryté bolístky, které ve Vás přetrvávají možné dé...

od 730 Kč

Více