Výklad karet

Každý z nás se alespoň jednou v životě octne na rozcestí a neví jakým směrem se ubrat. Nevíte co očekávat od vztahu, váháte nad změnou práce, chcete najít partnera a zajímalo by Vás kdy Vám ten pravý nebo ta pravá zkříží cestu? Jak se říká „babo raď“! Darujte příjemné posezení, konzultaci pomocí karet nejen s Andělským tarotem!

Již máte certifikát?
od 1 100 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

60 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
1 100 Kč

Co zažijete

Díky kartám můžeme vidět to, co bychom běžně mohli opomenout, můžeme v nich číst, když si nevíme rady s nějakou situací nebo se vztahy. Když toužíme vědět víc, abychom se mohli rozhodovat na základě konkrétních informací.

Naše terapeutka čte v kartách to, co je teď a tady, s veškerými souvislostmi. Čte v nich potenciál budoucího vývoje. Je to mladá, příjemná a sympatická paní, která je tou pověstnou čarodějkou. Nečekejte ale věštící kouli :-) Naopak Vás čeká příjemné prostředí a budoucnost uchopená přesně tak, jak to aktuálně potřebujete.

Hodnocení zážitku (3 recenze)

account_circle Soňa Brzobohatá
5/5

Dobrý den, ano, se službami Vaší kartářky jsem byla spokojena. Bylo to velmi příjemně strávené odpoledne a určitě bych její služby dopručila i dalším Vašim klientům. Její služby budu jistě využívat i v budoucnu. Vaší kartářce i Vám přeji hodně úspěchů ve Vašem snažení. Zdraví Soňa Brzobohatá

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Brno
5 /5

Cítíte se vyčerpaní, nespokojení se svým životem nebo cítíte, že Vám něco schází/přebývá? Naše zkušená terapeutka s Vámi stráví příjemné chvíle, kdy poodhalíte tajemství své duše, skryté bolístky, které ve Vás přetrvávají možné déle, než si myslíte. Darujte sobě nebo svým blízkým tento zážitek, který Vám může změnit život!

location_on Brno
5 /5

Reiki je univerzální kosmická energie, která nás obklopuje a vyplňuje celý prostor kolem nás. Tato absolutně čistá energie má harmonizační účinky. Reiki má vlastní inteligenci, to znamená, že proudí právě tam, kde je jí nejvíce potřeba. Není možno ji ´znečistit´ negativní myšlenkou předávajícího, protože se nedá ovlivňovat myslí, ale s reiki se pracuje jen skrze srdce.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz