Vyhlídkový let nad jižní Moravou až pro 3 osoby

Lednicko-Valtický areál, Pálava, nekonečné vinice a další krásy jižní Moravy jako na dlani!

Již máte certifikát?
od 5 790 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

40 minut až pro 3 osoby
Brno Tuřany
Počet osob: až 3 osoby
5 790 Kč

Co zažijete

Užijte si výhled na nejzajímavější místa Moravy z ptačí perspektivy nebo tento zážitek věnujte svým blízkým jako dárek. A nezapomeňte si vše řádně zdokumentovat. Přes čiré sklo kabiny pořídíte nádherné fotografie, které vám bude každý závidět!

Vyhlídkový let je určen pro všechny milovníky vinařského kraje. Z letadla uvidíte překrásnou přírodu jižní Moravy, vinice, Pálavská jezera, Mikulov či Lednicko-Valtický areál. Poletíte čtyřmístným letounem Cessna 172.

  • Standardní trasa vyhlídkového letu: Benediktinské opatství Rajhrad - Aqualand Moravia - Zatopená obec Mušov a kostel uprostřed nádrže - Pavlov - Archeopark a Děvičky – Pálava - Moravský Stonehenge - Mikulov - zámek a Svatý kopeček - Lednicko-Valtický areál - Vinařská oblast Velké Pavlovice
  • Nebo trasa na přání (po dohodě s pilotem)

Průběh zážitku

Na bezpečnost vašeho letu budou dohlížet odborníci z řídící věže na brněnském letišti a vy si tak budete moci bez obav užívat výhled na krajinu. Během letu můžete samozřejmě fotografovat i natáčet.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno Tuřany
5/5

Celé letadlo jen pro Vás! Trasy dle vlastního přání, start na letišti Brno Tuřany! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte.

Nejprodávanější
location_on Brno Tuřany
5/5

Nejžádanější trasa vyhlídkového letu v Brně za výhodnou cenu. Vyhlídkový let nad Brnem – velký okruh: Pálava - Valticko Lednický areál.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno Tuřany
5/5

Užijte si let vrtulníkem Brněnskou přehradou za úžasnou cenu s plným komfortem a odletem z Brna. Pohodový zážitek pro všechny zájemce o to, vyzkoušet si, jaké to je letět pořádným vrtulníkem.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz