Vyhlídkový let nad jižní Moravou až pro 3 osoby

5 hvězdičky 5/5 (2 recenzí)
                          Brno Tuřany
Brno Tuřany
Vyhlídkový let nad jižní Moravou až pro 3 osoby
Sleva
Doporučujeme
Vyhlídkový let nad jižní Moravou pro 3 osoby Vyhlídkový let nad jižní Moravou pro 3 osoby
Vyberte si variantu vašeho zážitku
Počet variant (1)

40 minut až pro 3 osoby

Sleva
Doporučujeme
Místo zážitku Brno Tuřany
Počet osob až 3 osoby
7.560 Kč 7.490 Kč

Užijte si privátní vyhlídkový let letadlem nad Lednicko-Valtický areál, Pálavu, nekonečné vinice a další krásy jižní Moravy jako na dlani! Navíc máte jedinečnou možnost si během letu zkusit být pilotem!

Ceny od 7.490 Kč
Mapa míst
pořádání zážitku
Mapa
Vše o nákupu
zážitku
Vše o nákupu
Zeptejte se na
dotaz k zážitku
Obálka

Program zvolené varianty Šipka

Co zažijete Šipka

Pokocháte se pohledem ptáků při privátním vyhlídkovém letu letadlem nad nejzajímavějšími místy Moravy. Přes čiré sklo kabiny pořídíte nádherné fotografie, které vám bude každý závidět!

Vyhlídkový let je určen pro všechny milovníky vinařského kraje. Z letadla uvidíte překrásnou přírodu jižní Moravy, vinice, Pálavská jezera, Mikulov či Lednicko-Valtický areál. Vyhlídkový let na Moravě si užijete ve velmi moderním a luxusním letounu Cessna 172, který není hlučný ani opotřebovaný navíc s výborným výhledem vhodným pro pořízení památky do rodinného  alba.

 • Standardní trasa vyhlídkového letu: Benediktinské opatství Rajhrad - Aqualand Moravia - Zatopená obec Mušov a kostel uprostřed nádrže - Pavlov - Archeopark a Děvičky – Pálava - Moravský Stonehenge - Mikulov - zámek a Svatý kopeček - Lednicko-Valtický areál - Vinařská oblast Velké Pavlovice

 • Nebo trasa na přání (po dohodě s pilotem)

📅 Termíny:

Rezervovat je možné po celý rok ve dnech PO– NE, záleží pouze na počasí. 🤗

Speciální předpoklady:
Pro děti od 2 do 4 let platí podmínka nástupu do letadla pouze v doprovodu osoby starší 18 let a nesmí sedět na samostatném sedadle vedle pilota, ale vzadu na spojených sedadlech s dospělým doprovodem. Nikoli tedy na klíně. Děti do 15 let mohou letět pouze se souhlasem zodpovědné dospělé osoby.

Každý cestující by měl před vzletem zhodnotit svůj zdravotní stav a situace, které by u něj během letu mohly nastat a negativně tak ovlivnit jeho zdraví.

Počet osob:
Zážitek je až pro 3 osoby.
Let si ale můžete užít i ve dvou s pilotem jelikož cena je vždy za celé letadlo bez ohledu na to, kolik je v něm osob!

Diváci:
Každý je tu vítán, tudíž počet diváků není nijak omezen. Avšak musí se pohybovat pouze ve vymezeném prostoru. Diváci mají dovoleno fotografovat i natáčet, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Startuje se i přistává na stejném místě, takže Vás mohou Vaši blízcí pozorovat od začátku až do konce.

Sezóna, počasí:
Létá se celoročně, pouze v nepříznivém počasí bude let z bezpečnostních důvodů přeložen. Nelétá se po soumraku, při nedostatečné dohlednosti, dešti, silném větru, bouřkách apod.

Další informace:
Cena je konečná bez dalších příplatků a vždy za celé letadlo.
Během letu je povinností cestujícího řídit se pokyny pilota a mít zapnuté bezpečnostní pásy. Na letišti můžete využít bar s venkovním posezením a bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi). Zaparkovat můžete na vlastním parkovišti, které je součástí areálu.

Délka trvání:Let je dlouhý 40 minut (usazení do letounu a pojíždění letounu před vzletem a po přistání se do délky trvání letu nepočítá), ale celý zážitek trvá delší dobu. Doporučujeme si vyhradit alespoň přibližně 90 minut času. Před samotným odletem je potřeba dostavit se minimálně s 15 minutovým předstihem.

Průběh zážitku Šipka

Trasa letu je pouze na Vás. Pilot Vám ukáže z výšky ty nejzajímavější místa v Brně a okolí a přes čiré sklo kabiny můžete fotografovat a filmovat dle Vaší libosti.

Poletíte speciálně upraveným letounem Cessna, ze kterého uvidíte a uslyšíte vše jako skutečný člen posádky. Každý cestující má svá sluchátka, ve kterých uslyšíte komunikaci pilota s řídící věží a ostatními letadly. Naši piloti mají vše pod kontrolou a proto Vám během letu mohou povolit zkusit si na chvíli letadlo pilotovat! Tak co - půjdete do toho s námi? wink

Cena je konečná bez dalších příplatků a vždy za celé letadlo.

Je zapotřebí přijet s časovým předstihem, minimálně 15 minut před odletem. Cestující se při nastupování, během letu a při opuštění letadla řídí instrukcemi posádky a musí mít zapnuté bezpečností pásy.

Na letišti Brno Tuřany je Vám k dispozici vlastní bar s venkovním posezením a bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi), možnost parkování na vlastním parkovišti, které je součástí areálu.

Létá se celoročně, ale v případě v případě nepříznivého počasí je let přeložen. Nelétá se po soumraku a za nepříznivých meteorologických podmínek – nedostatečná dohlednost, déšť, silný vítr, bouřky apod.

Počet diváků není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Protože se startuje i přistává na stejném místě, mohou Vás Vaši blízcí v klidu pozorovat, fotit či filmovat od startu až po přistání.

Koordinovat a dohlížet na bezpečnost Vašeho letu bude řídící věž brněnského letiště a Vy budete mít možnost si užívat samotný let a výhledy na krajinu a místa pod Vámi. V průběhu letu budete moci fotografovat a filmovat.

Recenze zážitku (2) Šipka

„Super zážitek. Moc se nám to líbilo. Pilota a průvodce v jednom super. Byli jsme moc spokojeni a moc doporučuji. 👌“

5 /5

5 hvězdičky

Helena Odehnalová | 14. 11. 2023

Vyhlídkový let nad jižní Moravou až pro 3 osoby | Brno Tuřany | 40 minut až pro 3 osoby

„Poukaz na vyhlídkový let, jsme dostali od sestry a vše co jsem potřebovali jsem se dozvěděli včas (řešili jsme prodloužení letu, instrukce jsem od fimy Impresio dostali) . A co se týká samotného letu a komunikace s pilotem , byla více než na výbornou, bylo to prostě super. Vyhlídkový let z Brna Tuřany rozhodně doporučuji. Pokud si chcete let prodloužit, domluvíte se na místě s pilotem a pak doplatíte rozdíl. My s manželem jsem dostli poukaz k 50 tinám a letěli jsem v den synových dvacátých narozenin, a pilot navrhl synovi že si může na pár minut převztít řízení. Pro nás všechny to byl krásný žážitek. Dohnálkovi“

5 /5

5 hvězdičky

Martina Dohnálková | 9. 10. 2023

Vyhlídkový let nad jižní Moravou až pro 3 osoby | Brno Tuřany | 40 minut až pro 3 osoby

Dotazy k zážitku Šipka

K tomuto produktu nejsou žádné dotazy

40 minut až pro 3 osoby

Sleva
Doporučujeme
Místo zážitku
Místo zážitku

Brno Tuřany

Počet osob
Počet osob

až 3 osoby

Trvání zážitku
Trvání zážitku

Let je dlouhý 40 minut (usazení do letounu a pojíždění letounu před vzletem a po přistání se do délky trvání letu nepočítá), ale celý zážitek trvá delší dobu. Doporučujeme si vyhradit alespoň přibližně 90 minut času. Před samotným odletem je potřeba dostavit se minimálně s 15 minutovým předstihem.

Platnost poukazu
Platnost poukazu 12 měsíců
Výměna certifikátu
Výměna certifikátu zdarma
7.560 Kč -1% 7.490 Kč