VYBERTE SI ZÁŽITEK

Vyhlídkový let nad jižní Moravou až pro 3 osoby

Lednicko-Valtický areál, Pálava, nekonečné vinice a další krásy jižní Moravy jako na dlani!

Místo konání zážitku: Brno Tuřany Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Cessna 172, 40 minut
až 3
4 360 Kč
-1 % 4 410 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Součástí balíčku je 40 minutový let nad jižní Moravou pro až 3 osoby. Cena zážitku je konečná, bez jakýchkoliv dalších příplatků. Let je možné prodloužit formou příplatku za každou další minutu.

Vyhlídkový let nad jižní Moravou pro až 3 osoby - letounem Cessna 172 – tento čtyřmístný letoun nabízí možnost prožít váš let tak, jako byste byl/a skutečným členem posádky. Každý cestující totiž obdrží svá vlastní sluchátka, ve kterých uslyší komunikaci mezi pilotem a řídící věží či ostatními letadly.

Co zažijete s tímto balíčkem

Užijte si výhled na nejzajímavější místa Moravy z ptačí perspektivy nebo tento zážitek věnujte svým blízkým jako dárek. A nezapomeňte si vše řádně zdokumentovat. Přes čiré sklo kabiny pořídíte nádherné fotografie, které vám bude každý závidět!

Vyhlídkový let je určen pro všechny milovníky vinařského kraje. Z letadla uvidíte překrásnou přírodu jižní Moravy, vinice, Pálavská jezera, Mikulov či Lednicko-Valtický areál. Po dohodě s pilotem lze trasu upravit dle vašeho přání. Poletíte letounem Cessna 172.

Počet osob

Poletíte 4 místným letounem pro 3 osoby a pilota. Let si ale můžete užít i ve dvou s pilotem  jelikož cena je vždy za celé letadlo bez ohledu na to, kolik je v něm osob!

Diváci

Každý je tu vítán, tudíž počet diváků není nijak omezen. Avšak musí se pohybovat pouze ve vymezeném prostoru.  Diváci mají dovoleno fotografovat i natáčet, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Startuje se i přistává na stejném místě, takže Vás mohou Vaši blízcí pozorovat od začátku až do konce.

Sezóna, počasí

Létá se celoročně, pouze v nepříznivém počasí bude let z bezpečnostních důvodů přeložen. Nelétá se po soumraku, při nedostatečné dohlednosti, dešti, silném větru, bouřkách apod.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 3 dny předem.
Realizace možná kdykoliv ve dnech PO - NE, záleží pouze na počasí.

Rezervujte si termín

Na bezpečnost vašeho letu budou dohlížet odborníci z řídící věže na brněnském letišti a vy si tak budete moci bez obav užívat výhled na krajinu. Během letu můžete samozřejmě fotografovat i natáčet.

Pro děti od 2 do 4 let platí podmínka nástupu do letadla pouze v doprovodu osoby starší 18 let a nesmí sedět na samostatném sedadle vedle pilota, ale vzadu na spojených sedadlech s dospělým doprovodem. Nnikoli tedy na klíně. Děti do 15 let mohou letět pouze se souhlasem zodpovědné dospělé osoby.
Každý cestující by měl před vzletem zhodnotit svůj zdravotní stav a situace, které by u něj během letu mohly nastat a negativně tak ovlivnit jeho zdraví.

Délka letu je přibližně 40 minut. Po dohodě s pilotem lze let za příplatek prodloužit. Před započetím letu absolvujete půlhodinovou instruktáž. Usazení do letounu a pojíždění letounu před vzletem a po přistání se do délky trvání letu nepočítá.

Před samotným odletem je potřeba dostavit se minimálně s 15 minutovým předstihem. Během letu je povinností cestujícího řídit se pokyny pilota a mít zapnuté bezpečnostní pásy.

Na letišti můžete využít bar s venkovním posezením a bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi).  Zaparkovat můžete na vlastním parkovišti, které je součástí areálu.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

sleva

nejnižší cena

doporučujeme

Akrobatický let Brno

Brno
/ 5

Máte více odvahy? Zažijte adrenalin ve vzduchu na maximum - akrobatický let na letounu Zlín v Brně. Stačí jen absolvovat krátké školení, obléct si náš záchranný padák, připoutat se do pětibodových pásů a pak už jen vychutnávat nev...

od 4 400 Kč

Více

doporučujeme

novinka

Let pro zamilované Brno

Brno Tuřany
/ 5

Let pro zamilované je unikátní spojení vyhlídkového letu s romantickými chvilkami jen pro dva.  Čeká Vás zapadající slunce a sekt, přistanete na osvětlenou dráhu mezinárodního letiště a na závěr privátní chvíle přímo v&n...

od 3 270 Kč

Více