Vyhlídkový let nad jižní Moravou až pro 3 osoby

Lednicko-Valtický areál, Pálava, nekonečné vinice a další krásy jižní Moravy jako na dlani!

Již máte certifikát?
od 7 560 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

40 minut až pro 3 osoby
Brno Tuřany
Počet osob: až 3 osoby
7 560 Kč

Zážitek obsahuje

Vyhlídkový let začíná krátkou instruktáží k pohybu na letišti a samotnému letu. Pak se v letounu pojíždí k vzletové dráze a následuje 40 minut strávených ve vzduchu v čtyřmístném letounu Cessna 172. Po přistání následuje krátký poletový rozbor a budete-li chtít, můžete se s pilotem i letadlem vyfotit, případně si prohlédnout další letadla.

  • Standardní trasa vyhlídkového letu: Benediktinské opatství Rajhrad - Aqualand Moravia - Zatopená obec Mušov a kostel uprostřed nádrže - Pavlov - Archeopark a Děvičky – Pálava - Moravský Stonehenge - Mikulov - zámek a Svatý kopeček - Lednicko-Valtický areál - Vinařská oblast Velké Pavlovice
  • Nebo trasa na přání (po dohodě s pilotem)

Speciální předpoklady

Pro děti od 2 do 4 let platí podmínka nástupu do letadla pouze v doprovodu osoby starší 18 let a nesmí sedět na samostatném sedadle vedle pilota, ale vzadu na spojených sedadlech s dospělým doprovodem. Nikoli tedy na klíně. Děti do 15 let mohou letět pouze se souhlasem zodpovědné dospělé osoby.

Každý cestující by měl před vzletem zhodnotit svůj zdravotní stav a situace, které by u něj během letu mohly nastat a negativně tak ovlivnit jeho zdraví.

Počet osob

Zážitek je až pro 3 osoby. Let si ale můžete užít i ve dvou s pilotem jelikož cena je vždy za celé letadlo bez ohledu na to, kolik je v něm osob!

Diváci

Každý je tu vítán, tudíž počet diváků není nijak omezen. Avšak musí se pohybovat pouze ve vymezeném prostoru. Diváci mají dovoleno fotografovat i natáčet, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Startuje se i přistává na stejném místě, takže Vás mohou Vaši blízcí pozorovat od začátku až do konce.

Sezóna, počasí

Létá se celoročně, pouze v nepříznivém počasí bude let z bezpečnostních důvodů přeložen. Nelétá se po soumraku, při nedostatečné dohlednosti, dešti, silném větru, bouřkách apod.

Další informace

Během letu je povinností cestujícího řídit se pokyny pilota a mít zapnuté bezpečnostní pásy.

Na letišti můžete využít bar s venkovním posezením a bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi). Zaparkovat můžete na vlastním parkovišti, které je součástí areálu.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 3 dny předem. Realizace možná kdykoliv ve dnech PO - NE, záleží pouze na počasí.

Délka trvání

Let je dlouhý 40 minut (usazení do letounu a pojíždění letounu před vzletem a po přistání se do délky trvání letu nepočítá), ale celý zážitek trvá delší dobu. Doporučujeme si vyhradit alespoň přibližně 90 minut času. Před samotným odletem je potřeba dostavit se minimálně s 15 minutovým předstihem.

Nechte se inspirovat podobnými zážitky 😉

Co zažijete

Užijte si výhled na nejzajímavější místa Moravy z ptačí perspektivy nebo tento zážitek věnujte svým blízkým jako dárek. A nezapomeňte si vše řádně zdokumentovat. Přes čiré sklo kabiny pořídíte nádherné fotografie, které vám bude každý závidět!

Vyhlídkový let je určen pro všechny milovníky vinařského kraje. Z letadla uvidíte překrásnou přírodu jižní Moravy, vinice, Pálavská jezera, Mikulov či Lednicko-Valtický areál. Poletíte čtyřmístným letounem Cessna 172.

  • Standardní trasa vyhlídkového letu: Benediktinské opatství Rajhrad - Aqualand Moravia - Zatopená obec Mušov a kostel uprostřed nádrže - Pavlov - Archeopark a Děvičky – Pálava - Moravský Stonehenge - Mikulov - zámek a Svatý kopeček - Lednicko-Valtický areál - Vinařská oblast Velké Pavlovice
  • Nebo trasa na přání (po dohodě s pilotem)

📅 Termíny:

Rezervovat je možné po celý rok ve dnech PO– NE, záleží pouze na počasí. 🤗

Průběh zážitku

Na bezpečnost vašeho letu budou dohlížet odborníci z řídící věže na brněnském letišti a vy si tak budete moci bez obav užívat výhled na krajinu. Během letu můžete samozřejmě fotografovat i natáčet.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku: Vyhlídkový let nad jižní Moravou až pro 3 osoby

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno Tuřany
5/5

Celé letadlo jen pro Vás! Trasy dle vlastního přání, start na letišti Brno Tuřany! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte.

Nejprodávanější
location_on Brno Tuřany
5/5

Nejžádanější trasa vyhlídkového letu v Brně za výhodnou cenu. Vyhlídkový let nad Brnem – velký okruh: Pálava - Valticko Lednický areál.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno Tuřany
5/5

Užijte si let vrtulníkem Brněnskou přehradou za úžasnou cenu s plným komfortem a odletem z Brna. Pohodový zážitek pro všechny zájemce o to, vyzkoušet si, jaké to je letět pořádným vrtulníkem.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz