Vyhlídkový let Brno pro 1 až 3 osoby

Celé letadlo jen pro Vás! Trasy dle vlastního přání, start na letišti Brno Tuřany! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte.

Již máte certifikát?
od 3 590 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

30 minut pro 1 osobu
Brno Tuřany
Počet osob: 1
3 590 Kč
40 minut pro 1 osobu
Brno Tuřany
Počet osob: 1
4 590 Kč
50 minut pro 1 osobu
Brno Tuřany
Počet osob: 1
5 590 Kč
60 minut pro 1 osobu
Brno Tuřany
Počet osob: 1
6 590 Kč
30 minut pro 2 osoby
Brno Tuřany
Počet osob: 2
4 590 Kč

Co zažijete

Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný shon života!

Ať už zvolíte jakoukoliv variantu tohoto vyhlídkového letu letadlem v Brně, budete mít celé letadlo pro sebe, jedná se o privátní let pouze vy a pilot. Trasu vyhlídkového letu si můžete zvolit dle vlastního výběru. Při výběru vlastní trasy Vám mohou pomoci také doletové kružnice dle času nebo místa, které chcete navštívit, viz naše fotogalerie.

Nebo využijte některou ze standardních tras níže. Trasy se dají upravit dle Vašich preferencí a zvolené délky letu.

Trasa nad Brnem – 30 minut: Nákupní centra AVION Shopping Park a Olympia Brno a soutok řek Svitavy a Svratky - AZ Tower - Brněnské výstaviště a univerzitní kampus - Stará dálnice - Masarykův okruh - Hrad Veveří - Brněnská přehrada - Zoologická zahrada - Letiště Medlánky a areál VUT - Vila Tugendhat - Hrad Špilberk - Střed města a katedrála svatých Petra a Pavla - Bývalé letiště a průmyslová zóna. Tuto trasu lze i prodloužit a prohlédnout si okolí Brna dle Vašich preferencí, viz. doletové kružnice v naší fotogalerii.

Trasa nad Pálavou – 40 minut: Benediktinské opatství Rajhrad - Aqualand Moravia - Zatopená obec Mušov a kostel uprostřed nádrže - Pavlov - Archeopark a Děvičky – Pálava - Moravský Stonehenge - Mikulov - zámek a Svatý kopeček - Lednicko-Valtický areál - Vinařská oblast Velké Pavlovice. Tuto trasu lze i prodloužit a strávit více času například nad Lednicko-Valtickým areálem a pálavskými kopci.

Trasa nad Moravským krasem – 50 minut: Průlet nad západní částí města Brna - Letiště Medlánky a areál VUT - Předklášteří, Tišnov a klášter Porta coeli - Hrad Pernštejn - Zámek v Lysicích - Černá hora, letiště Bořitov – Blansko - Propast Macocha a punkevní jeskyně - Rudice a Jedovnice - Santiniho kostel Křtiny – Vranov - Babí lom. Tuto trasu lze prodloužit, ale i zkrátit dle Vašich preferencí a požadované délky letu.

Ať se rozhodnete tak či tak, trasu si volíte v den realizace, po dohodě s pilotem, který Vám rád poradí.😊

Koordinovat a dohlížet na bezpečnost Vašeho letu bude řídící věž brněnského letiště a Vy budete mít možnost si užívat samotný let a výhledy na krajinu a místa pod Vámi. V průběhu letu budete moci fotografovat a filmovat.

Podívejte se na další vyhlídkové lety v Brně!

Průběh zážitku

Trasa letu je pouze na Vás. Pilot Vám ukáže z výšky ty nejzajímavější místa v Brně a okolí a přes čiré sklo kabiny můžete fotografovat a filmovat dle Vaší libosti.

  • Klasický vyhlídkový let pro 1 osobu letounem Cessna 152 - poletíte dvoumístným letounem, ve kterém se posadíte vedle pilota. Z této pozice uvidíte a uslyšíte vše jako skutečný člen posádky.
  • Klasický vyhlídkový let až pro 3 osoby letounem Cessna 172 - poletíte čtyřmístným letounem, kde uvidíte a uslyšíte vše tak, jako skutečný člen posádky. Každý cestující má svá sluchátka, ve kterých uslyšíte komunikaci pilota s řídící věží a ostatními letadly.

Cena je konečná bez dalších příplatků a vždy za celé letadlo.

Je zapotřebí přijet s časovým předstihem, minimálně 15 minut před odletem. Cestující se při nastupování, během letu a při opuštění letadla řídí instrukcemi posádky a musí mít zapnuté bezpečností pásy.

Na letišti je Vám k dispozici vlastní bar s venkovním posezením a bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi), možnost parkování na vlastním parkovišti, které je součástí areálu.

Létá se celoročně, ale v případě v případě nepříznivého počasí je let přeložen. Nelétá se po soumraku a za nepříznivých meteorologických podmínek – nedostatečná dohlednost, déšť, silný vítr, bouřky apod.

Počet diváků není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Protože se startuje i přistává na stejném místě, mohou Vás Vaši blízcí v klidu pozorovat, fotit či filmovat od startu až po přistání.

Podívejte se na reportáž Vyhlídkový let letadlem očima redaktorky Martiny nebo si přečtěte rozhovor s jedním z našich pilotů.

Hodnocení skutečných zákazníků (13 recenzí)

account_circle Pavel Křeček
5/5

Maximální spokojenost jak s přístupem personálu, tak se samotným letem. Pilot nás vzal tam, kam jsme si řekli. Moc děkujeme. Křeček

account_circle Čermák Ruda
5/5

Dobrý den. Po telefonické dohodě jsme se s pilotem domluvili na čase, kdy se dostavíme k vyhlídkovému letu. Počasí, místo setkání na letišti, pilot i samotný vyhlídkový let, vše vytváří příjemnou atmosféru. Pro zažití krásného zážitku byla i délka trvání letu dostačující. Tento zážitek doporučuji všem, co se bojí výšky, protože si člověk připadá jako v pohádce. I já se bojím výšek a na žádnou rozhlednu nemohu. Brno a krajina okolo přehrady a hradu Veveří opravdu pěkná a jenom z letadla jsme jí mohli s manželkou a tchýní vidět. Děkuji kamarádům co mi k padesátinám dali dárek od vaší agentury. Děkuji Vám za zprostředkování letu

account_circle Jan Zbořil Kyjov
5/5

Dobrý den, byl to krásný zážitek. A příjemní lidé okolo.

account_circle Jana Růžičková
5/5

Dobrý den, vyhlídkový let jsem darovala svému manželovi, synovi a otci, takže já jsem se jej osobně neúčastnila. Ale všem se tento zážitek moc líbil, byli maximálně spokojeni a budou na to dlouho vzpomínat. Určitě bych tento zážitek doporučila i dalším klientům. Pěkný den

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno Tuřany
5/5

Užijte si let vrtulníkem Brněnskou přehradou za úžasnou cenu s plným komfortem a odletem z Brna. Pohodový zážitek pro všechny zájemce o to, vyzkoušet si, jaké to je letět pořádným vrtulníkem.

location_on Brno Tuřany

Lednicko-Valtický areál, Pálava, nekonečné vinice a další krásy jižní Moravy jako na dlani!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz