VYBERTE SI ZÁŽITEK

Tandemový seskok z 6 000m

Už jsi zažili jaké to je překonat své hranice a cítit se volný jako pták? Pak si dejte druhou výzvu a zažijte speciální tandemový seskok ze 6 000m na letišti v Klatovech.

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 23.10. (úterý)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 osoba
1
5 990 Kč
1 osoba + externí video + foto
1
7 500 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Na seskok dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí se tedy vybavit sportovní obuví, na jaře a podzim doporučujeme také slabé rukavice.

Co zažijete s tímto balíčkem

Zkušený tandem pilot s Vámi vyskočí z výšky 6000m! Jedná se o seskok s kyslíkovým přístrojem na palubě letadla a megadlouhým volným pádem. Po volném pádu otevře padák a bezpečně Vás dopraví zpět na zem. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak si vyzkoušet volný pád, je tandemový seskok. Příprava před tímto tandemovým seskokem trvá cca 1 hodinu. Celý průběh tandemového seskoku, je možné natočit či nafotit. Za příplatek s Vámi vyskočí zkušený parašutista, který celý záznam vašeho tandemového seskoku pořídí a upraví. Abyste na svůj skvělý tandemový seskok nezapomněli a mohli se pochlubit přátelům, obdržíte po přistání certifikát o absolvování tandemového seskoku.

Pozor! Seskoky z 6000 m jsou vždy pouze jeden víkend v roce, plus jeden další termín je jako náhradní v případě, že by se neskákalo kvůli počasí.

Diváci

Všichni mohou vše sledovat z vymezeného prostoru přímo u doskokové plochy.

Sezóna, počasí

Tandemový seskok z 6000m se skáče pouze v srpnu.

Rezervace

Pro tento seskok jsou předem vypsané termíny, kterým je třeba se podřídit.  Rezervujte prosím s dostatečným časovým předstihem.

Rezervujte si termín

Jakmile dorazíte na letiště, ujme se vás náš tým, který vám dá podrobnou instruktáž, projede a procvičí s vámi polohy, které budete potřebovat (polohu volného pádu, polohu při skoku z letadla a polohu při přistání). Převléknete se a jde se na to. Také prožijete vyhlídkový let letadlem, než se dostanete do konkrétní výšky, ze které budete skákat.

Tandemový seskok může absolvovat kdokoliv, kdo netrpí epilepsií nebo závažnou srdeční chromou a to ve věku od 18 do 100 let a maximální váze 95 kg (výjimky po konzultaci možné - při váze 95-105 kg, nutné doplatit 200,- Kč, při váze nad 105 kg, nutné doplatit 400,- Kč, doplatky se hradí až na letišti). Doporučujeme jako druhý tandemový seskok.

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme.

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Klatovy

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Koupeno 207x

Tandemový seskok Prostějov

Prostějov
/ 5

Darujte zážitek, na který obdarovaný jen tak nezapomene a nebo si přijďte sami vyzkoušet nejlepší tandemový seskok na Moravě z maximální povolené výšky 4 200 metrů!

od 3 980 Kč

Více

nejnižší cena

sleva

doporučujeme

Koupeno 48x

Tandemový seskok

Praha, Klatovy, Plzeň, České Budějovice, Most, Tábor, Strakonice
/ 5

Darujte tandemový seskok v Praze - Hořovicích, Klatovech, Mostě, Českých Budějovicích nebo Táboře! Skáče se z minimální výšky 3 000 m a s těmi nejzkušenějšími tandempiloty!

od 4 090 Kč

Více