VYBERTE SI ZÁŽITEK

Romantický let

"Objednal jsem ti miláčku modré z nebe... Nech se překvapit." Cílem není navštívit žádné konkrétní místo, ale zažít ten úžasný pocit, kdy se člověk takřka dotýká mraků. Budeme vysoko nad zemí a vysoko nad všemi pozemními starostmi. Romantický let pouze pro dva za modrým z nebe!

Místo konání zážitku: Praha, Brno, Ostrava Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,7 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Pro 2 osoby Brno
2
6 400 Kč
Pro 2 osoby Ostrava
2
6 400 Kč
Pro 2 osoby Praha
2
7 400 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

30 minut letového času, délka celého zážitku cca 1,5 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Podle aktuálních meteorologických podmínek (a pravidel pro létání) vystoupáme s letadlem co nejblíže k mrakům a budeme se snažit přivézt na zem trochu modrého z nebe. Na palubě budeme podávat šampaňské a celý let opanuje romantická atmosféra. A to by bylo, aby Vaše partnerka po přistání neřekla ano. I když to jako piloti nemůžeme garantovat. :-)

Počet osob

Balíček je určen pouze pro 2 osoby.

Sezóna, počasí

Počasí je pro tuto akci velmi podstatné. V případě špatného počasí - nízká viditelnost, silný vítr, není z bezpečnostních důvodů možno let realizovat. V takovém případě bude vybrán náhradní termín.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.
Rádi Vám na vyžádání ověříme Vámi vybraný termín.
 

Rezervujte si termín

Let začne předletovým briefingem, kde obdržíte informace o letu, bezpečnostní pokyny na palubě letadla a dohodneme se na trase letu. Vyřídíme nezbytnou administrativu potřebnou pro provedení letu a poté nasedneme do letadla a po všech potřebných úkonech odstartujeme z letiště na plánovanou trasu.

Akce je určena všem, kteří chtějí zažít ten úžasný pocit, kdy se člověk takřka dotýká mraků. Budeme vysoko nad zemí a vysoko nad všemi pozemními starostmi. Akce je vhodná pro všechny romantické duše od 18 let. Maximální váha pasažéra pro absolvování letu je 100 kg.

Vezměte si vám pohodlné oblečení. Kabina letadla je v zimě vytápěná. Fotoaparát je doporučen, pro dokumentaci zážitků a hlavně nezapomeňte tu správnou romantickou náladu. :-)

Poletíme 4 místným letadlem Cessna 172. Cestovní rychlost je 200 km/h a dolet cca 800 km. Jedná se velmi bezpečné a osvědčené letadlo.

Výběr z lokalit letiště: Praha Letňany, Brno Tuřany nebo Ostrava Mošnov.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.