IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Proměna pro ženy Brno

Svěřte se do rukou našich profesionálů, celý den se budete cítit jako královna. Změna účesu, líčení a konzultace se stylistkou probíhá v příjemném prostředí luxusního salonu v Brně. Pak se již se sympatickými mladými odborníky vydáte do nákupního centra, kde bude Vaše celková proměna dotažena do posledního puntíku včetně doplňků a občerstvení.

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 23.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Proměna pro ženy Brno
1
2 650 Kč
Individuální poradenství
1
800 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Hairstyling od kadeřníka cca 30 min. (úprava vlasů bez střihu!)
  • Profesionální líčení od vizážistky cca 30 min.
  • Odvoz do nákupního centra a zpět do salonu nebo v rámci Brna zdarma
  • 3 hodiny nakupování s profesionální stylistkou/návrhářkou
  • Lehké občerstvení v kavárně obchodního centra (uprostřed nákupů, přestávka je většinou využita jako konzultace dalšího postupu či změny v nákupech či očekáváních)

Za příplatek také Individuální poradenství, které navíc zahrnuje konzultaci se stylistkou. Nabízí rady šité na míru. Stylistka se přizpůsobí Vašim potřebám a ochotně zodpoví veškeré Vaše dotazy, případně se bude orientovat na konkrétní problém, např.: -  Volba střihů a materiálů - Korekce šatníku - Aktuální trendy - Volba oděvu na speciální příležitosti - Hledání osobního stylu -Vaše další téma dle přání.

Délka trvání zážitku

4 až 5 hodin, individuálně dle potřeb klientky

Co zažijete s tímto balíčkem

Navštívíte salon, kde naleznete tým mladých a dynamických lidí, kteří se odlišují kvalitou poskytovaných služeb, ale i nadstandardním přístupem ke klientovi. 3. NEJLEPŠÍ SALON PROMĚN V ČR! dle soutěže Creative Image Team 2014.O výsledek šitý Vám na míru se postará profesionální vizážistka, kadeřník a stylistka, která Vám pro tento den bude nejlepší kamarádkou, ale také odborníkem, který se postará o Vaši spokojenost.

V kombinaci s individuálním poradenstvím se nemusíte bát ani kompletní změny šatníku. Pomůžeme Vám s nákupem pevného základu, ke kterému pak bude snadné dokupovat další kousky! Vhodné jako dárek, Vámi obdarovaná bude na tento den dlouho vzpomínat.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.

Rezervujte si termín

Příjemná obsluha Vám nejdříve nabídne občerstvení. Pak se již setkáte se zmíněným kadeřníkem, se kterým proberete možnosti Vašeho účesu, abyste se pro tento den cítila neodolatelně. Příjemná masáž hlavy a množství časopisů je samozřejmostí.

Pak se vrátíte zpět do rukou vizážistky, která Vás profesionálně nalíčí dle Vašich představ. Pokud žádnou představu nemáte, nevadí, svěřte se do jejích rukou a výsledkem budete mile překvapena.

Následuje setkání se stylistkou, se kterou domluvíte účel a obměnu Vašeho šatníku, zejména Vaše finanční možnosti, kterým se přizpůsobí návštěva konkrétních obchodů a kombinace jednotlivých kusů modelů do práce, volný čas apod. Již krásná usedáte do vozu směrem obchodní centrum :-)

Žádné podmínky neklademe-každá žena může být krásná!

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Koupeno 12x

Den modelkou Brno

Brno
/ 5

Chcete se cítit jako modelka a chlubit se vlastními, zcela neodolatelnými fotkami? Tým prvotřídních profesionálů – vizážistka, kadeřnice a fotograf – uskuteční Vaši proměnu a vytvoří Vám úchvatný vzhled. Budete se cíti...

od 3 800 Kč

Více

doporučujeme

Koupeno 41x

Kurz líčení Brno

Brno
/ 5

Osvojte si profesionální triky pro krásnou tvář na kurzu líčení. Pod vedením sympatické vizážistky vytvoříte vlastní rukou perfektní make-up! Ideální dárek pro partnerku, maminku nebo sestru.

od 700 Kč

Více