VYBERTE SI ZÁŽITEK

Noční let nad Prahou pro 3 osoby

Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Vychutnáte si atmosféru noční Prahy z výšky 3.000 stop a na závěr - jako lahůdka, přistanete na osvětlenou dráhu letiště. Se zkušeným kapitánem prožijete noční let nad Prahou a vychutnáte si kulisy osvětlených památek a staveb.

Místo konání zážitku: Roudnice Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Noční let nad Prahou
až 3
6 400 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

30 minut letového času, celkem cca 2 hodiny (sraz na letišti 15 min., poučení před letem 15 min., nástup do letadla, odlet na trasu cca 60 min., návrat na letiště a poletový rozbor dle chuti)

Co zažijete s tímto balíčkem

Akce začne předletovým briefingem, na kterém obdržíte informace o letu, bezpečnostní pokyny na palubě letadla a ukážeme si trasu letu. Vyřídíme nezbytnou administrativu potřebnou pro provedení letu (vezměte prosím s sebou občanský průkaz) a poté nasedneme do letadla a po všech potřebných úkonech odstartujeme z letiště.

Odstartujeme z Letiště v Roudnici nad Labem po soumraku a provedeme let kolem Prahy. Vychutnáme si atmosféru noční Prahy z výšky 3.000 stop, povíme si také něco o specifikách řízení letadla v noci a na závěr jako lahůdka - přistání na osvětlenou dráhu řízeného letiště.

Poletíme 4 místným letadlem Cessna 172. Cestovní rychlost je 200 km/h a dolet cca 800 km. Jedná se velmi bezpečné a osvědčené letadlo.

Počet osob

Balíček je určen max. pro 3 osoby. Pro větší skupiny zájemců akci zabezpečujeme v individuálních termínech také jako team building aktivitu pro firmy a větší skupiny zájemců (3 a více osob).

Diváci

Diváci, přítelkyně, manželé a další blízcí jsou vítáni. Mohou se účastnit, pozorovat předletovou přípravu, fotografovat, filmovat.

Sezóna, počasí

Počasí je pro tuto akci velmi podstatné. Pro let potřebujeme dobrou dohlednost a vyhnout se nebezpečným jevům, jakými jsou například bouřky. Noční let je specifický pro nutnost velmi dobrého a jasného počasí, aby se let vydařil tak jak má. Létáme po celý rok. Rozhodnutí o konečném provedení letu je na kapitánovi letadla.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň měsíc předem. Rádi Vám na vyžádání ověříme Vámi vybraný termín.

Rezervujte si termín

Akce je vhodná pro muže i ženy od 16 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče. Maximální hmotnost posádky letadla (3 osoby) je 250 Kg.

Vezměte si pohodlné oblečení. Kabina letadla je v zimě vytápěná. Foťák, abyste zdokumentovali zážitky a hlavně pohodovou náladu. Parkování je možné přímo v areálu letiště Roudnice. V případě zájmu, lze let na místě prodloužit. Cena je 96 Kč za každou další minutu letu. Platbu provedete na místě.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

Noční let nad Brnem pro 3 osoby

Brno Tuřany
/ 5

Neopakovatelný zážitek…noční let nad rozzářeným Brnem! Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Vychutnáte si atmosféru nočního Brna z výšky 3.000 stop a na závěr jako lahůdka, přistanete n...

od 6 400 Kč

Více