VYBERTE SI ZÁŽITEK

Let vrtulníkem Praha

Zažijete euforický pocit z letu vzduchem. Toto je prostě vrtulník! Vychutnáte si vyhlídkový let vrtulníkem Robinson R44 formou adrenalinového či romantického letu, či na oblíbené trase Říp, nebo si zvolíte trasu dle vlastního přání.

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 23.10. (úterý)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Vyhlídkový let vrtulníkem Říp
1
2 750 Kč
Adrenalinový let s vrtulníkem
1
2 900 Kč
Romantický let vrtulníkem
2
10 500 Kč
Vyhlídkový let vrtulníkem 30 minut pro 3 osoby
3
9 650 Kč
Vyhlídkový let vrtulníkem 40 minut pro 3 osoby
3
12 790 Kč
Vyhlídkový let vrtulníkem 50 minut pro 3 osoby
3
15 300 Kč
Vyhlídkový let vrtulníkem 60 minut pro 3 osoby
3
17 900 Kč
Vyhlídkový let vrtulníkem 30 minut pro 1 osobu
1
7 300 Kč
Vyhlídkový let vrtulníkem 40 minut pro 1 osobu
1
9 500 Kč
Vyhlídkový let vrtulníkem 50 minut pro 1 osobu
1
11 200 Kč
Vyhlídkový let vrtulníkem 60 minut pro 1 osobu
1
13 100 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Co zažijete s tímto balíčkem

Vrtulník Robinson 44 je velice moderní a bezpečný vrtulník americké produkce. Jedná se o nejrozšířenější typ vrtulníku, který se využívá pro vyhlídkové lety po celém světě. Zajistí Vám krásný výhled z kabiny a vysoký komfort letu. Vybírejte z připravených balíčků pro lety vrtulníkem v Praze.

Vyhlídkový let vrtulníkem Říp (15 minut pro 1 osobu), náš tip: zakupte více certifikátů a zařídíme, aby obdarovaní letěli spolu (max 3 osoby!):

Zažijte jeden z nejkrásnějších letů vrtulníkem. Prohlédneme si posvátnou horu Říp a zažijeme neopakovatelný pocit z opravdového letu helikoptérou. Termíny tohoto letu jsou každých cca 14 dnů. Při individuálním letu v délce min. 30 min. a obsazení celého vrtulníku je možnost termínu libovolně.

Adrenalinový let vrtulníkem (15 minut pro 1 osobu), náš tip: zakupte více certifikátů a zařídíme, aby obdarovaní letěli spolu (max 3 osoby!):

Tento let nadchne všechny opravdové chlapy a ženy, které sní o létání a volném pohybu v prostoru. Tento let je určen pro všechny, kteří milují adrenalin a rychlou jízdu. Odstartujeme z letiště, nabereme rychlost téměř 200 km za hodinu a budeme se kochat ubíjhající krajinou pod našima nohama. Provedeme několik obratů, které dokáže pouze vrtulník. Moc si to užijeme. Tento vrtulník, to je prostě jízda!

Víme, že pro tento let se nesvěříte komukoliv. Proto tento let s vámi poletí zkušený pilot - instruktor, který má nalétáno více než 1 000 letových hodin a je oprávněný takový let provést.

Máte-li někoho blízkého, kdo miluje létání a tak nějak tušíte, že by si chtěl vychutnat svobodný pohyb vzduchem, pak toto je ten pravý dárek. Na tento zážitek hned tak nezapomene. Strávíme hezký den mezi vrtulníky a mezi stejně postiženými lidmi. Většina našich účastníků vysedá z letadla naprosto nadšená.

Romantický let vrtulníkem (30 minut privátně pro 2 osoby + pilot):

Let je naplánován na cca 30 minut. Cílem není navštívit žádné konkrétní místo , ale zažit ten úžasný pocit, kdy se člověk takřka dotýká mraků. Takže budeme stoupat... Budeme vysoko nad zemí a vysoko nad všemi pozemními starostmi. Toto není obyčejný vyhlídkový let. Vystoupáme s letadlem nebo vrtulníkem co nejblíže k mrakům a budeme se snažit přivézt na zem trochu modrého z nebe. Zažijete úžasný pocit odtržení od reality. Ve 2.000 metrech je zem již hodně daleko a všechny pozemské starosti jsou najednou tak malé. A vy cítíte opravdový nadhled.

Na palubě se bude podávat šampaňské a celý let opanuje romantická atmosféra. A to by bylo, aby váš partner po přistání neřekl ano. I když to piloti fakt nemůžou garantovat. :-)

Vyhlídkový let vrtulníkem - dle vašeho přání (30, 40, 50 nebo 60 minut/pro 1 nebo 3 osoby):

U těchto vyhlídkových letů si trasu letu a datum můžete zvolit dle vašeho přání. Létáme po celý rok. Kabina vrtulníku je v zimě vytápěná. Zavolejte nám, pokud potřebujete poradit, nebo získat více informací. Významné omezení pro let je centrum Prahy, kterému se musíme vyhnout.

Diváci

Diváci, přítelkyně, manželé a další blízcí jsou vítání. Mohou se účastnit, pozorovat předletovou přípravu, fotografovat, filmovat.

Sezóna, počasí

Počasí je pro nás velmi podstatné. Pro let potřebujeme dobrou dohlednost a vyhnout se nebezpečným jevům, jakými jsou například bouřky. Na druhou stranu zase k provedení letu nepotřebujeme pouze krásný letní slunečný den bez mráčků. Létáme po celý rok.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.

LET VRTULNÍKEM ŘÍP je možné realizovat v těchto termínech:  22.9. 2018.
ADRENALINOVÝ LET VRTULNÍKEM je možné realizovat v těchto termínech: 22.9. 2018.
ROMANTICKÝ LET VRTULNÍKEM a VYHLÍDKOVÝ LET VRTULNÍKEM můžete rezervovat v libovolných termínech.

Rezervujte si termín

Akce začne předletovým briefingem, na kterém obdržíte informace o letu, bezpečnostní pokyny na palubě vrtulníku a ukážeme si trasu letu. Vyřídíme nezbytnou administrativu potřebnou pro provedení letu (vezměte prosím s sebou občanský průkaz) a poté nasedneme do vrtulníku a po všech potřebných úkonech odstartujeme z letiště na plánovanou trasu. Poletíme 4 místným vrtulníkem Robinson R44 nebo 2 místným R22. Jedná se o velmi bezpečný a osvědčený vrtulník, nejpoužívanější na českém trhu.

Akce je vhodná pro muže i ženy od 16 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče. Maximální hmotnost posádky vrtulníku (3 osoby) je 240 Kg pro Brno, ostatní města 250 Kg. Maximální hmotnost jedné osoby (1+pilot) je 100 Kg.

Co s sebou? Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a dárkový poukaz na akci, který jste obdrželi. Vezměte si sportovní oblečení. Něco na psaní a na poznámky. Foťák, abyste zdokumentovali své zážitky a hlavně pohodovou náladu. Parkování je možné přímo v areálu letiště Sazená.

Na letiště Sazená je velice dobré spojení po dálnici D8, cca 20 km z Prahy.

Hodnocení zážitku

Petra , 2.7.2012
0 / 5

Dobry den, Zazitek byl fantasticky. Diky moc za organizaci. Muzete doporucovat vesele dal. Kind regards

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: Praha Sazená

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

Koupeno 6x

Let vrtulníkem Brno pro 1 osobu

Brno Tuřany
/ 5

Celé Brno budete mít jako na dlani! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný shon života. Hoďte sicnu do vrtulníku a užijte si Brnisko z véšky. U nás...

od 4 400 Kč

Více

Koupeno 8x

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Praha, Brno Tuřany, Praha Sazená, Hradec Králové
/ 5

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, co znamená reálné létání s helikoptérou.

od 7 900 Kč

Více