Let vrtulníkem Brno až pro 3 osoby

Celý vrtulník je pouze pro vás! Prožijte neopakovatelnou atmosféru vyhlídkového letu vrtulníkem na letišti Brno Tuřany. Můžete si vybrat termín i trasu letu dle vlastního přání.

Již máte certifikát?
od 10 900 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Až 3 osoby 30 minut
Brno Tuřany
Počet osob: až 3 osoby
10 900 Kč
Až 3 osoby 40 minut
Brno Tuřany
Počet osob: až 3 osoby
14 500 Kč
Až 3 osoby 50 minut
Brno Tuřany
Počet osob: až 3 osoby
17 300 Kč
Až 3 osoby 60 minut
Brno Tuřany
Počet osob: až 3 osoby
19 900 Kč

Co zažijete

Velkou výhodou vrtulníků je opravdu výborný výhled z kabiny ven a to i ze zadních sedadel. Proto pokud chcete zažít neobyčejný zážitek, vyhlídkový let vrtulníkem můžeme jedině doporučit 😊

U těchto vyhlídkových letů si trasu letu a datum můžete zvolit dle vašeho přání. Létá se po celý rok. Kabina vrtulníku je v zimě vytápěná.

Na vyhlídkové lety vrtulníkem se nasazují pouze moderní bezpečné vrtulníky americké produkce Robinson R44 (pilot + 3 pasažeři). Jedná se o nejrozšířenější vrtulníky této kategorie soukromých vrtulníků, využívané v leteckých školách pro výcvik pilotů a letecké práce po celém světě.

Létá se pouze s novými stroji a díky režimu provádění vyhlídkových letů a výcviku pilotů všechny vrtulníky každých 50 naletaných hodin chodí na pravidelné servisní prohlídky.

Proleťte se v menším vrtulníku Robinson R22 v Brně!

Hodnocení skutečných zákazníků (2 recenze)

account_circle Libor Žuffa
5/5

Domluva výborná, ačkoli měl let mírné zpoždění, tak pilot veselá kopa to vynahradil vtípky, let byl včetně zajímavého výkladu a celkově byla velmi pozitivní atmosféra, za což děkuji. Jendoznačně doporučuji 5/5. A negativa? Jediné bylo na mé straně, bydlím až v Opavě :)

account_circle Roman Němec
5/5

Vše proběhlo perfektně

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

V PROVOZU
location_on Brno Tuřany, ...
5/5

Celé Brno budete mít jako na dlani! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný shon života. Hoďte sicnu do vrtulníku a užijte si Brnisko z véšky.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno Tuřany
5/5

Užijte si let vrtulníkem Brněnskou přehradou za úžasnou cenu s plným komfortem a odletem z Brna. Pohodový zážitek pro všechny zájemce o to, vyzkoušet si, jaké to je letět pořádným vrtulníkem.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz