VYBERTE SI ZÁŽITEK

Let vrtulníkem Brno až pro 3 osoby

Celý vrtulník je pouze pro vás! Prožijte neopakovatelnou atmosféru vyhlídkového letu vrtulníkem na letišti Brno Tuřany. Můžete si vybrat termín i trasu letu dle vlastního přání.

Místo konání zážitku: Brno Tuřany Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 29.5. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Až 3 osoby 30 minut
až 3 osoby
9 650 Kč
Až 3 osoby 40 minut
až 3 osoby
12 790 Kč
Až 3 osoby 50 minut
až 3 osoby
15 300 Kč
Až 3 osoby 60 minut
až 3 osoby
17 900 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Cena obsahuje všechny poplatky potřebné k provedení letu, neplatíte žádné další poplatky.

Délka trvání zážitku

Let 30 až 60 minut dle výběru, celková délka trvání zážitku včetně přípravy je cca 75 minut

Co zažijete s tímto balíčkem

Velkou výhodou vrtulníků je opravdu výborný výhled z kabiny ven a to i ze zadních sedadel. Proto pokud chcete zažít neobyčejný zážitek, vyhlídkový let vrtulníkem můžeme jedině doporučit :-)

U těchto vyhlídkových letů si trasu letu a datum můžete zvolit dle vašeho přání. Létá se po celý rok. Kabina vrtulníku je v zimě vytápěná.

Na vyhlídkové lety vrtulníkem se nasazují pouze moderní bezpečné vrtulníky americké produkce Robinson R44 (pilot + 3 pasažeři). Jedná se o nejrozšířenější vrtulníky této kategorie soukromých vrtulníků, využívané v leteckých školách pro výcvik pilotů a letecké práce po celém světě.

Létá se pouze s novými stroji a díky režimu provádění vyhlídkových letů a výcviku pilotů všechny vrtulníky každých 50 naletaných hodin chodí na pravidelné servisní prohlídky.

Počet osob

Vrtulník Robinson R44 je pro až 3 osoby a pilota. Cena je vždy za celé letadlo, vybírejte tedy pouze délku letu a letět můžete třeba jen ve dvou.

Diváci

Diváci, přítelkyně, manželé a další blízcí jsou vítání. Mohou se účastnit, pozorovat předletovou přípravu, fotografovat, filmovat a dodávat vám odvahu nebo naopak srážet přílišné sebevědomí.

Sezóna, počasí

Počasí je pro tuto akci velmi podstatné. V případě špatného počasí - nízká viditelnost, silný vítr, není z bezpečnostních důvodů možno akci realizovat. V takovém případě bude vybrán náhradní termín.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná ve dnech PO– NE, vč. státních svátků, záleží pouze na počasí.

Rezervujte si termín

Dohromady nesmí hmotnost pasažérů přesáhnout 240 Kg.

Vezměte si sportovní oblečení. Kabina letadla je v zimě vytápěná. Foťák, abyste zdokumentovali zážitky své a svých pilotních kolegů a hlavně pohodovou náladu.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

Let vrtulníkem Brno pro 1 osobu

Brno Tuřany
/ 5

Celé Brno budete mít jako na dlani! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný shon života. Hoďte sicnu do vrtulníku a užijte si Brnisko z véšky. U nás...

od 4 400 Kč

Více

doporučujeme

Let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou

Brno Tuřany
/ 5

Užijte si let vrtulníkem za úžasnou cenu s plným komfortem a odletem z Brna. Pohodový zážitek pro všechny zájemce o to, vyzkoušet si, jaké to je letět pořádným vrtulníkem.

od 2 900 Kč

Více