Privátní let vrtulníkem Brno pro 1 osobu

Celé Brno budete mít jako na dlani! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný shon života. Hoďte sicnu do vrtulníku a užijte si Brnisko z véšky.

Již máte certifikát?
od 4 600 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 osoba 20 minut
Brno Tuřany
Počet osob: 1
4 600 Kč
1 osoba 30 minut
Brno Tuřany
Počet osob: 1
6 700 Kč
1 osoba 45 minut
Brno Tuřany
Počet osob: 1
9 500 Kč
1 osoba 60 minut
Brno Tuřany
Počet osob: 1
12 700 Kč

Co zažijete

Poletíte s Brněnskou rodinnou společností, která má své hangáry a velké prostory přímo na Brněnském mezinárodním letišti Tuřany. Budete tak mít možnost zahlédnout i další letouny, které jsou součástí rozsáhlé flotily.

POUZE VY PILOT A MODRÉ NEBE!

Ve vrtulníku Robinson R22 pro 1 osobu a pilota poletíte až jednu hodinu nad Brnem. Pilot Vám ukáže z výšky ty nejzajímavější místa v Brně a okolí a přes čiré sklo kabiny můžete fotografovat a filmovat dle Vaší libosti.

Podívejte se na nejoblíbenější let ve vrtulníku v Brně!

Průběh zážitku

Nejdříve Vás pilot během 15 minutové instruktáže seznámí s vrtulníkem a s průběhem celého letu. Domluvíte si trasu dle vlastního výběru nebo vyberete z nejoblíbenějších tras.

Poté již dostanete bezpečnostní pásy a proběhne příprava na start, která může trvat v uzavřeném vrtulníku až 5 minut (komunikace s řídící věží apod.).

Hodnocení skutečných zákazníků (4 recenze)

account_circle Šárka Polívková
5/5

Dobrý den, Mohu bez váhání říct, že jsme byli s Vašimi službami spokojeni. A určitě Vás ráda doporučím dalším lidem. Již to tak dělám. Přeji vám mnoho úspěchů ve Vaší činnosti a mnoho nadšených klientů. Ať se Vám daří! S pozdravem

account_circle Karel Břenek
5/5

Dobrý den, ve proběhlo k naprosté spokojenosti. Organizačně dobře zvládnuté, profesionální přístup pilota a nakonec, jako bonbónek, exkurze po dvou hangárech s leteckým technikem. Navíc dojem umocnilo první letní počasí. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

account_circle Opluštilová Linda
5/5

Dobrý den paní Trubačová, opravdu bych chtěla poděkovat za zajištění zážitku - let vrtulníkem , bylo to nezapomenutelné. Všichni byli moc příjemní a perfektně se o mě postarali. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem

account_circle Dana Chudobová
5/5

Dobrý den, zážitek i služby byly skvělé, provozující agentura se chovala velmi profesionálně a všichni byli příjemní a vstřícní. Určitě doporučím. ještě jednou děkuji

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější
location_on Brno Tuřany
5/5

Nejžádanější trasa vyhlídkového letu v Brně za výhodnou cenu. Vyhlídkový let nad Brnem – velký okruh: Pálava - Valticko Lednický areál.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno Tuřany
5/5

Užijte si let vrtulníkem Brněnskou přehradou za úžasnou cenu s plným komfortem a odletem z Brna. Pohodový zážitek pro všechny zájemce o to, vyzkoušet si, jaké to je letět pořádným vrtulníkem.

Nejprodávanější
location_on Brno Tuřany, ...
5/5

Celý vrtulník je pouze pro vás! Prožijte neopakovatelnou atmosféru vyhlídkového letu vrtulníkem na letišti Brno Tuřany. Můžete si vybrat termín i trasu letu dle vlastního přání.

od 10 900 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz