VYBERTE SI ZÁŽITEK

Let stíhačkou L-29 Delfín Brno

Splňte si dětský sen a proleťte se ve stíhačce jako bojový pilot. L-29 Delfín je dvousedadlový celokovový středoplošník s příďovým podvozkem. Cvičný proudový stroj sloužil pro výcvik pilotů proudových stíhacích letadel. V dnešní době je využíván jako předváděcí letoun. Let stíhačkou v Brně jako adrenalinový dárek.

Místo konání zážitku: Brno Tuřany Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 29.5. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
15 minut let + příprava
1 + diváci
21 400 Kč
20 minut let + příprava
1 + diváci
28 500 Kč
25 minut let + příprava
1 + diváci
35 700 Kč
30 minut let + příprava
1 + diváci
42 800 Kč
Nesestříhané video (ke stažení z internetového úložiště)
1 000 Kč
Sestříhané video (ke stažení z internetového úložiště)
2 000 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Předletová příprava a samotný let proběhne ve stejný den. Min. doba letu je 15 minut.

Co zažijete s tímto balíčkem

Po příjezdu na letiště se seznámíte s letounem L – 29 DELFÍN. Při předletové přípravě Vás čeká nácvik katapultáže pro případ nouzového opuštění letadla. Pilot, případně technik letadla Vás seznámí s kokpitem a přístroji v něm. Posléze Vás již čeká vlastní let s profesionálním pilotem. Samotný průběh letu si dohodnete s pilotem podle Vašich osobních a fyzických možností, v průběhu letu je možné vynechat akrobatické prvky nebo naopak apod.

Kabina letounu je klimatizována a do letounu obdržíte kompletní oblečení pro let. Osobní natáčení na videokameru a fotografování je u letadla povoleno. V letadle jsou nainstalovány kamery, které Vám mohou zajistit nezapomenutelné video z letu a sice z prostoru před letounem a přímo v zadní kabině. Video je možné za příplatek při objednávce nebo až na místě.

Počet osob

Budete pouze jediný pasažér v L-29 Delfín, letadlo bude pilotováno zkušeným profesionálním pilotem. Váš let bude zajišťovat další pozemní personál.

Diváci

Všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru (max. 5 osob na jeden let = 1 cestující + 4 osoby doprovod). Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Protože se startuje i přistává na stejném místě, mohou Vás Vaši blízcí v klidu pozorovat, fotit či filmovat od startu až po přistání.

Sezóna, počasí

Let je možné uskutečnit v průběhu celého roku za příznivých povětrnostních podmínek.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná od 9.3. kdykoliv ve dnech PO - SO, záleží pouze na počasí. V neděli se nelétá.

Rezervujte si termín

Minimální věk je 18 let. Osoby mladší 18 let musí být v doprovodu rodičů. Let může absolvovat člověk absolutně zdravý bez jakýchkoliv omezení!

Hodnocení zážitku

Vladimír Muller , Hosín, 28.5.2018
5 / 5

Krásný a nezapomenutelný zážitek , splnil se mi dávný sen. I celkový dojem z velice příjemného a profesionálního přístupu celého kolektivu, zajišťujícího let je 150 %, tak jak to vyžaduje letecký provoz. Velké díky.

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Základní informace

Místo: Brno Tuřany

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

sleva

nejnižší cena

doporučujeme

Akrobatický let Brno

Brno
/ 5

Máte více odvahy? Zažijte adrenalin ve vzduchu na maximum - akrobatický let na letounu Zlín v Brně. Stačí jen absolvovat krátké školení, obléct si náš záchranný padák, připoutat se do pětibodových pásů a pak už jen vychutnávat nev...

od 4 400 Kč

Více

Let vrtulníkem Brno pro 1 osobu

Brno Tuřany
/ 5

Celé Brno budete mít jako na dlani! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný shon života. Hoďte sicnu do vrtulníku a užijte si Brnisko z véšky. U nás...

od 4 400 Kč

Více