Let stíhačkou L-29 Delfín Brno

Darujte zážitek na celý život - let stíhačkou v Brně L-29 Delfín nebo L-39 Albatros. Splňte si dětský sen a proleťte se ve stíhačce jako bojový pilot.

Již máte certifikát?
od 25 400 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

-18%
15 minut let + příprava
Brno Tuřany
Počet osob: 1 + diváci
31 000 Kč 25 400 Kč
-11%
20 minut let + příprava
Brno Tuřany
Počet osob: 1 + diváci
37 800 Kč 33 800 Kč
-14%
25 minut let + příprava
Brno Tuřany
Počet osob: 1 + diváci
49 000 Kč 42 300 Kč
-8%
30 minut let + příprava
Brno Tuřany
Počet osob: 1 + diváci
55 000 Kč 50 700 Kč

Výběr příplatku

Nesestříhané video (ke stažení z internetového úložiště)
1 200 Kč

po kliknutí na OBJEDNAT zvolíte příplatek k jakékoliv variantě výše

Sestříhané video (ke stažení z internetového úložiště)
2 500 Kč

po kliknutí na OBJEDNAT zvolíte příplatek k jakékoliv variantě výše

Co zažijete

Let stíhačkou! Letoun L-29 Delfín v Brně je dvousedadlový celokovový středoplošník s příďovým podvozkem. Cvičný proudový stroj sloužil pro výcvik pilotů proudových stíhacích letadel. V dnešní době je využíván jako předváděcí letoun.

Sezona 2021 již zahájena ✅ Rezervujte si svůj termín! 🤗

Prožijete opravdu perfektní a nabité chvíle s leteckými nadšenci v hangárech Brno Tuřany!

Po příjezdu na letiště se seznámíte s letounem L – 29 DELFÍN. Při předletové přípravě Vás čeká nácvik katapultáže pro případ nouzového opuštění letadla. Pilot, případně technik letadla Vás seznámí s kokpitem a přístroji v něm. Posléze Vás již čeká vlastní let s profesionálním pilotem. Samotný průběh letu si dohodnete s pilotem podle Vašich osobních a fyzických možností, v průběhu letu je možné vynechat akrobatické prvky nebo naopak ⏏ apod.

Speciální předpoklady:

Minimální věk je 18 let. Osoby mladší 18 let musí být v doprovodu rodičů. Let může absolvovat člověk absolutně zdravý bez jakýchkoliv omezení!

Počet osob:

Budete pouze jediný pasažér v L-29 Delfín, letadlo bude pilotováno zkušeným profesionálním pilotem. Váš let bude zajišťovat další pozemní personál.

Diváci:

Všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru (max. 5 osob na jeden let = 1 cestující + 4 osoby doprovod). Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Protože se startuje i přistává na stejném místě, mohou Vás Vaši blízcí v klidu pozorovat, fotit či filmovat od startu až po přistání.

Délka letu:

Délka letu je v minutách dle vybrané varianty a znamená čas od vzletu do přistání, tedy přímo od ostrého startu až do samotného přistání na runway zpět. V tomto čase není zahrnuto rolování ani motorová zkouška před letem, vše je zahrnuto v ceně.😊

Sezóna, počasí:

Let je možné uskutečnit v průběhu celého roku za příznivých povětrnostních podmínek.

✅ Létá se celoročně ve dnech PO - SO, i o svátcích, záleží pouze na počasí.

Kabina letounu je klimatizována a do letounu obdržíte kompletní oblečení pro let. Osobní natáčení na videokameru a fotografování je u letadla povoleno. V letadle jsou nainstalovány kamery, které Vám mohou zajistit nezapomenutelné video z letu a sice z prostoru před letounem a přímo v zadní kabině. Video je možné za příplatek při objednávce nebo až na místě.

Podívejte se na horkou novinku roku 2020 - let ve stíhačce L - 39 Albatros nebo další možnosti jak se proletět stíhačkou v Brně!

Ty nejlepší tipy na dárky k narozeninám Brno.

Hodnocení zážitku (7 recenzí)

account_circle Petr Skřivánek
5/5

Díky moc , skvělý zážitek , profi přístup , naprostá spokojenost

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu PŘIJÍMÁME REZERVACE!
location_on Brno
5/5

Akrobacie na letounu Zlín v Brně je pro ty, kteří mají více odvahy a silný žaludek! Zažijte adrenalin ve vzduchu na maximum.

location_on Brno
5/5

Bylo vždy vaším snem pilotovat stíhačku jako ve známém filmu Top Gun? Pak vyzkoušejte nový simulátor letounu F-16 Fighting Falcon v centru Brna. Přijďte vyzkoušet první opravdu profi letecký simulátor stíhačky v Brně a zažijte akční let jako z filmu!

Novinka Nejnižší cena na trhu V PROVOZU -11%
location_on Brno Tuřany
5/5

Let stíhačkou L-39 Albatros Brno je absolutní novinka číslo jedna tohoto roku. Zažijte adrenalin na nejvyšší možnou míru, když Vás stíhačka zatlačí do sedačky!

45 000 Kč od 39 900 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz