IMPRESIO

Kurz Nordic Walkingu

Slyšeli jste už někdy o tzv. Nordic Walkingu a rádi byste vyzkoušeli zdraví prospěšné procházky se svým partnerem nebo partou prima lidí? Základem tohoto sportu je chůze se speciálními holemi. Ta však musí být prováděna správně, abychom svému tělu nezpůsobili více škody než užitku. Darujte kurzy Nordic Walkingu se sympatickými instruktory!

Základní informace

Hodnocení: 4,6 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 20.8. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Kurz Nordic Walkingu pro 1 osobu
1 190 Kč
Kurz Nordic Walkingu pro 2 osoby
1 800 Kč
Kurz Nordic Walkingu pro 3 osoby
1 999 Kč
Kurz Nordic Walkingu pro 4 osoby
2 030 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

- 2 hodiny nácviku správné techniky (chůze) s instruktorem

- zapůjčení speciálních nordic walkingových holí

- odborné poradenství ohledně vybavení pro tento sport

Délka trvání zážitku

2 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Nordic Walking je zdravý a jednoduchý pohyb pro všechny bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. K provozování Nordic Walkingu Vám stačí dvě věci - speciální hole, které Vám zapůjčíme a chuť si tento sport vyzkoušet. Instruktoři Vám ukáží , jak pohyb provádět tak, aby byl co nejefektivnější a posílili jste u něj co nejvíce svalů celého těla. Upozorní Vás na nejčastější chyby a jak se jim vyvarovat.

Přínosy chůze s holemi Nordic Walking:

aktivní zapojení a posílení 90% svalů celého těla, zlepšení pohyblivosti páteře, jenž vede k uvolnění napětí krčních, ramenních a mezilopatkových svalů, přispívá ke správnému držení těla, ulevuje zádovým problémům, možnost regulovat zátěž horní a dolní poloviny těla, posílení srdce, oběhového systému a dýchacího ústrojí, zlepšení koordinace pohybů, zlepšení metabolismu, díky holím menší zátěž na klouby a lepší stabilita, dobrá volba při onemocnění osteoporózou (= řídnutí kostí) nebo artrózou (= zánik chrupavky), redukce nadváhy, doporučuje se při rehabilitacích u řady onemocnění pohybového systému nebo poúrazových stavů, po operaci srdce aj.

Počet osob

Kurzu se může účastnit až 30 osob.

Sezóna, počasí

Zážitek je možné realizovat celoročně.

Obsahovou náplň tvoří praktické seznámení s nezbytným a vhodným vybavením pro tento sport, zahřátí, úvodní strečink, nácvik Nordic Walkingu a závěrečné protažení.

Doporučujeme pohodlné oblečení, nejlépe z funkčního materiálu, jenž dobře odvádí pot, rychle schne a je příjemný na tělo. Důležité jsou nízké boty, které Vás nikde netlačí a dobře sedí na patě. Postačí jakákoli obuv s dobře odpruženou podrážkou např. běžecká obuv do terénu nebo nízké trekingové boty určené pro lehkou turistiku - nemají tak tvrdou podrážku.

Hodnocení zážitku

Vojtěch Umlauf, 27.3.2017
0 / 5

Na kurzu se během ca 2 hodin naučíte správnou techniku chůze s holemi na NW i základní protahovací cviky před a po tréninku. Pokud nemáte vlastní, budou vám půjčeny. Kvalitu kurzu hodnotím jako výbornou, trenér (pan Daniel Kotas) je naprosto OK, ochotně zodpoví dotazy, je skutečným odborníkem. Na stránkách www.chodec.com se o tomto sportu i o akcích s ním spjatými dozvíte více.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.