Profesionální kurz líčení Brno

Osvojte si profesionální triky pro krásnou tvář na kurzu líčení. Pod vedením špičkového vizážisty Petra Martynka vytvoříte vlastní rukou perfektní make-up! Ideální dárek pro partnerku, maminku nebo sestru.

Již máte certifikát?
od 2 640 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Sleva
1 osoba
Brno
Počet osob: 1
3 100 Kč 2 640 Kč

Co zažijete

Líčíte se nerada, protože si myslíte, že to neumíte? Nebo byste se každý den nalíčila ráda, ale nevíte jak na to? Pod vedením zkušeného vizážisty se za hodinu a půl naučíte nalíčit právě tak, abyste se líbila sama sobě a líčení bylo nejen dle Vašich představ, ale i posledních trendů.

Na kurzu se naučíte vkusně a rychle se nalíčit pro každý den tak, že Vám po ránu ještě zbude čas na pohodovou snídani. Z domova budete každé ráno odcházet tak, jako byste právě opustila kosmetický salon.

S sebou si přineste svá vlastní líčidla, abyste se mohla učit přímo s tím, co denně používáte. My Vám navíc půjčíme nejrůznější štětce a další profi líčidla i odličovadla.

Naučíte se triky, které nejvíce podtrhnou Vaši přirozenou krásu. Vyzkoušíte si práci s profesionálními štětci a naučíte se v nich orientovat. Zvládnete správné postupy používání dekorativní kosmetiky. Naučíte se tvarovat obličej pomocí korekcí. Po skončení kurzu získáte jistotu v každodenním líčení Vaší pleti. Získáte dlouhodobý přístup k informacím o nových trendech v líčení.

Nejedná se o propagaci kosmetických přípravků! Na tomto kurzu si osvojíte profesionální techniky líčení. Kurzem Vás provede špičkový vizážista, který spolupracuje s předními značkami Lancome a Yves Saint Laurent.

Průběh zážitku

Kurz vždy probíhá v příjemném salonu v centru Brna, samozřejmostí je občerstvení.

Nejprve se krátce seznámíte s panem Martynkem, který si krátkým popovídáním udělá obrázek o Vašich představách, životním stylu, přáních nebo naopak problémech s vizáží, které Vám pomůže vyřešit.

Stanovíte společně jaký typ pleti máte a jak se o ni co nejlépe starat, následně vizážista připraví pleť (odlíčení, aplikace podkladového krému dle typu a věku) pro nanesení perfektního make-upu.

Dozvíte se nejen jaké barvy Vám sluší a do jakého tvaru máte oko nalíčit, ale i praktické techniky příp. pomůcky, které Vám každodenně zaručí bezchybné líčení. Kam se světlým a tmavým stínem na obličeji apod.

S tímto balíčkem máte také možnost nechat si vytvořit tzv. Facechart – návod na vytvoření makeupu. Je kladen důraz na to, abyste se ve výsledku cítila dobře nikoliv, abyste se make-upu podřizovala.

Hodnocení skutečných zákazníků (2 recenze)

account_circle Bronislava Štossová
5/5

Dobry den pani HAJKOVA, Ano byla jsme spokojená,a vaše rady jsme si vzala k srdci.Nakoupila jsme si nové výrobky a snažím se líčit podle vašich řad..Dekuji určitě Vás doporučím dále.

account_circle Bartoňková Lenka
5/5

Dobrý den paní Trubačová, kurz Základního líčení pro 1 osobu, se mi moc líbil. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí a dobrých rad. Se službami jsem byla spokojena a kurz vřele doporučuji ostatním klientům. S pozdravem

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Brno
5/5

Neradi nakupujete? Nevíte co Vám sluší, ale rádi byste nastoupili na vlnu trendu v oblékání? Připravili jsme pro Vás analýzu i rady spojené s nákupy našeho profesionálního vizážisty, který spolupracuje s předními maskéry a podílel se na řadě televizních a divadelních her a seriálů!

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5/5

Relaxace s omlazující procedurou je skvělý dárek speciálně pro ženy, které se nechávají rády hýčkat.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz