VYBERTE SI ZÁŽITEK

Jízda se psím spřežením pro děti

Nechte Vaši ratolest, ať okusí dobrodružství dalekého severu při jízdě na čtyřkolce tažené severskými psy husky! Vaše dítě se bude účastnit zapřahání, napojení a strojení psů do postrojů, osobně jim dá pamlsky a vyzkouší, zda psi dají za piškota „pac“.

Místo konání zážitku: Jeseníky Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Mushing pro 1-4 děti
1-4
2 350 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Celý program trvá cca 2,5h s tím, že trať měří 8 - 15km.

Co zažijete s tímto balíčkem

Potom už vašemu potomkovi nic nebrání v užívání si jízdy v opravdovém musherském vaku připevněném v saních u zimní varianty.  A pokud není sníh? Nevadí, máme pro Vás připravený letní zážitek - jízdu na čtyřkolce se sedačkou pro dítě. Celým zážitkem Vás provází zkušený musher zodpovědný za bezpečný průběh akce.

Počet osob

Pro 1 až 4 děti. V případě větších skupin po domluvě.

Diváci

Případní diváci mohou fotit či filmovat, ale nesmí zasahovat do průběhu celé akce. Pokud s Vámi jedou jako doprovod malé děti, prosíme z bezpečnostních důvodů o jejich zajištění tak, aby nijak nenarušovaly průběh programu. Není však možné vzít si s sebou svého zvířecího mazlíčka.

Sezóna, počasí

Jízdy na saních se konají za příznivých sněhových podmínek v zimě (prosinec - duben). Pokud nestihnete zimní program, můžete využít i letního programu – adrenalinové jízdy na terénní čtyřkolce či speciální koloběžce. Jízdy na káře se standardně konají duben až červen a září - listopad (z důvodu velkého horka se jízdy v létě nekonají). Vše záleží na počasí. V případě nepříznivých sněhových podmínek probíhají jízdy na káře i v zimě.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 2 týdny předem. Realizace možná ve dnech ÚT - NE vždy odpoledne od 14:00 hod. a dále.

Rezervujte si termín

  • Zákonný zástupce sepíše prohlášení o seznámení s pravidly bezpečnosti
  • První kontakty se psy, získání oboustranné důvěry (u jednoho psa maximálně dva lidé, možno se po dvojicích postupně střídat), napojení
  • Oblečení psů do postrojů (ukázka a poté si dítě pejska obléká samo)
  • Projížďka – jede vždy jen jedno dítě, při větším počtu se vystřídají, děti jezdí pouze jako pasažéři v saních či čtyřkolce
  • Pokud chcete přivézt vlastní pamlsky, preferujte prosím piškoty

Program je určený pro děti starší 5 a mladší 12 let (za doprovodu nebo písemného souhlasu zákonného zástupce). Pouze osoby do 60kg. Jízda s přilbou je nutností (pokud máte vlastní, doporučujeme vzít s sebou).

Nutné starší oblečení, je zde možnost znehodnocení psími chlupy, blátem atd...

  • ubytování - pokud se do hor chystáte na více dní, rádi Vám doporučíme
  • vhodné oblečení (v zimě zimní, zmrzlíkům doporučujeme silné rukavice - na saních se mrzne :), pro jízdu na káře sportovní oblečení, které lze zašpinit  - prosíme přijeďte ve vhodném sportovním oblečení a botách
  • dopravu na místo zážitku

Lokality jízdy jsou dvě - volíte si při rezervaci podle volných termínů a Vašich preferencí, tedy buď Klepáčov nebo Videlský kříž.

Upozorňujeme, že lokalita se může změnit vzhledem k aktuálním sněhovým podmínkám, o čemž budete v případě nutnosti informováni telefonicky provozovatelem zážitku.

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Jeseníky

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Psí spřežení Jeseníky - celoročně

Jeseníky
/ 5

Užijete si samostatnou jízdu s 4 - 8mi spřežím severských psů husky. Žádná jízda na saních dohromady s musherem. Ten spřežení jistí jako běžkař, jinak ale do Vaší jízdy nijak nezasahuje.

od 3 450 Kč

Více

nejnižší cena

Lanové centrum Brno

Brno
/ 5

Lanové centrum se svými atrakcemi Vám nejen provětrá hlavu od starostí všedního dne ale zjistíte jaké jste Vy i Vaše děti dobrodružné povahy!

od 500 Kč

Více