IMPRESIO

Jízda se psím spřežením pro děti

Nechte Vaši ratolest, ať okusí dobrodružství dalekého severu při jízdě na čtyřkolce tažené severskými psy husky! Vaše dítě se bude účastnit zapřahání, napojení a strojení psů do postrojů, osobně jim dá pamlsky a vyzkouší, zda psi dají za piškota „pac“.

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 20.8. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Mushing pro 1-4 děti
1-4
1 920 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Cca 1 až 1,5 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Potom už vašemu potomkovi nic nebrání v užívání si jízdy v opravdovém musherském vaku připevněném v saních u zimní varianty.  A pokud není sníh? Nevadí, máme pro Vás připravený letní zážitek - jízdu na čtyřkolce se sedačkou pro dítě. Celým zážitkem Vás provází zkušený musher zodpovědný za bezpečný průběh akce.

Počet osob

Pro 1 až 4 děti. V případě větších skupin po domluvě.

Diváci

Případní diváci mohou fotit či filmovat, ale nesmí zasahovat do průběhu celé akce. Pokud s Vámi jedou jako doprovod malé děti, prosíme z bezpečnostních důvodů o jejich zajištění tak, aby nijak nenarušovaly průběh programu. Není však možné vzít si s sebou svého zvířecího mazlíčka.

Sezóna, počasí

Celoročně. Časy jízd v zimní sezoně vždy 9:30 nebo 14:00 - obvykle úterý – neděle. Termíny jízd v mimosezóně po domluvě.

- Zákonný zástupce sepíše prohlášení o seznámení s pravidly bezpečnosti

- První kontakty se psy, získání oboustranné důvěry (u jednoho psa maximálně dva lidé, možno se po dvojicích postupně střídat), napojení

- Oblečení psů do postrojů (ukázka a poté si dítě pejska obléká samo)

- Projížďka – jede vždy jen jedno dítě, při větším počtu se vystřídají, děti jezdí pouze jako pasažéři v saních či čtyřkolce

- Pokud chcete přivézt vlastní pamlsky, preferujte prosím piškoty

Program je určený pro děti starší 5 a mladší 12 let (za doprovodu nebo písemného souhlasu zákonného zástupce). Pouze osoby do 60kg. Jízda s přilbou je nutností (pokud máte vlastní, doporučujeme vzít s sebou).

Nutné starší oblečení, je zde možnost znehodnocení psími chlupy, blátem atd...

Jízdy na saních: v lokalitě Videlský kříž. Parkování je možné na veřejném parkovišti u hlavní silnice, odtud i vyjíždíme na trať se psy - je zde větší klid a minimum běžkařů a trať je panoramaticky zajímavější. Občerstvení - hotel Vidly, restaurace otevřena vždy od 10:00 - 5 minut jízdy autem. Upozorňujeme, že lokalita se může změnit vzhledem k aktuálním sněhovým podmínkám, o čemž budete v případě nutnosti informováni telefonicky provozovatelem zážitku.

Jízdy na káře či koloběžce: Rychlebské hory v Jeseníkách (Lipová -lázně). Sraz u centrální pošty naproti restauraci Na Rychtě, poté společný odjezd na trať.

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Jeseníky

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Koupeno 25x

Psí spřežení Jeseníky - celoročně

Jeseníky
/ 5

Užijete si samostatnou jízdu s 4 - 8mi spřežím severských psů husky. Žádná jízda na saních dohromady s musherem. Ten spřežení jistí jako běžkař, jinak ale do Vaší jízdy nijak nezasahuje.

od 2 490 Kč

Více

nejnižší cena

Koupeno 27x

Lanové centrum Brno

Brno
/ 5

Lanové centrum se svými atrakcemi Vám nejen provětrá hlavu od starostí všedního dne ale zjistíte jaké jste Vy i Vaše děti dobrodružné povahy!

od 500 Kč

Více