Jízda se psím spřežením pro děti

Jaké to asi je projet se smečkou tažných psů alaskánů? Nevíte? Naši pejsci Vám to rádi předvedou!

Již máte certifikát?
od 3 300 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Jízda pro 1 až 2 děti
Jeseníky
Počet osob: až 2
3 300 Kč

Co zažijete

Nechte Vaši ratolest, ať okusí dobrodružství dalekého severu při jízdě na čtyřkolce tažené severskými psy husky! Vaše dítě se bude účastnit zapřahání, napojení a strojení psů do postrojů, osobně jim dá pamlsky a vyzkouší, zda psi dají za piškota „pac“.

Potom už vašemu potomkovi nic nebrání v užívání si jízdy v opravdovém musherském vaku připevněném v saních u zimní varianty. A pokud není sníh? Nevadí, máme pro Vás připravený letní zážitek - jízdu na čtyřkolce se sedačkou pro dítě. Celým zážitkem Vás provází zkušený musher zodpovědný za bezpečný průběh akce.

ℹ️Pro 1 až 2 děti za stejnou cenu! Vaše dítě si s sebou může přivézt kamaráda nebo sourozence. Jízdy se realizují celoročně - na sněhu na saních nebo na terénní čtyřkolce v období, kdy není sníh.😎

Průběh zážitku

  • Zákonný zástupce sepíše prohlášení o seznámení s pravidly bezpečnosti
  • První kontakty se psy, získání oboustranné důvěry (u jednoho psa maximálně dva lidé, možno se po dvojicích postupně střídat), napojení
  • Oblečení psů do postrojů (ukázka a poté si dítě pejska obléká samo)
  • Projížďka – jede vždy jen jedno dítě, při větším počtu se vystřídají, děti jezdí pouze jako pasažéři v saních či čtyřkolce
  • Pokud chcete přivézt vlastní pamlsky, preferujte prosím piškoty

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější
location_on Jeseníky, ...
5/5

Užijete si samostatnou jízdu s 4 - 8mi spřežím severských psů husky. Žádná jízda na saních dohromady s musherem. Ten spřežení jistí jako běžkař, jinak ale do Vaší jízdy nijak nezasahuje.

Novinka
location_on Radostice

Zajímá Vás život šelem? Poznejte jaký je jejich život v přírodě i v zajetí. V bezprostřední blízkosti se seznámíte s oceloty a rysy v soukromé "zoo" v Radosticích u Brna.

Novinka
location_on Domašov
5/5

Chcete si vyzkoušet, co obnáší starost o smečku psů? Co jedí, jak se ošetřují, kam chodí na procházky a jak je možné podrbat celou smečku a nikoho neošidit?

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz