Jízda na segway v Brně

Plánujete navštívit Brno a chcete stihnout prohlédnout co nejvíce památek? Využijte k tomu nejmodernější dopravní prostředek současnosti a užijte si tak výlet bez namáhavé chůze.

Již máte certifikát?
od 750 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 hodina bez průvodce/1 osoba
Brno
Počet osob: 1
750 Kč
1 hodina s průvodcem/1 osoba
Brno
Počet osob: 1
850 Kč
1 hodina bez průvodce/2 osoby
Brno
Počet osob: 2
1 460 Kč
1 hodina s průvodcem/2 osoby
Brno
Počet osob: 2
1 640 Kč
2 hodiny bez průvodce/1 osoba
Brno
Počet osob: 1
1 460 Kč

Co zažijete

Jízda na segway v Brně je také vhodná jako romantické překvapení pro vaši drahou polovičku! Zda vyberete variantu s průvodcem nebo bez již necháme na vás 🤗

Brno si tak můžete vychutnat při projížďce s průvodcem nebo si segway zapůjčit pro vlastní výlet. Pohodlně tak navštívíte více památek a ještě si užijete spoustu zábavy při jízdě na Segway.

Projížďka s průvodcem:

  • TRASA I. (1 hodina): Stará radnice - Šilingrovo náměstí - Denisovy sady - Katedrála sv. Petra a Pavla - Zelný trh - Divadlo Reduta - Moravské zemské muzeum - Špalíček - kašna Parnas - Kapucínská hrobka
  • TRASA II. (1 hodina): Náměstí Svobody - Kleinův palác - Dům pánů z Lipé - Morový sloup - Stopkova pivnice - Česká - Ústavní soud - Červený kostel - Nejvyšší správní soud - Moravské náměstí – kostel sv. Tomáše - kostel sv. Jakuba - kostel Nanebevzetí panny Marie - Janáčkovo divadlo - Mahenovo divadlo - Malinovského náměstí - Měnínská brána
  • TRASA III. (2 hodiny): Náměstí Svobody - Červený kostel - Ústavní soud - Nejvyšší správní soud - hrad Špilberk - vyhlídka na Mendlovo náměstí - Šilingrovo náměstí - Dominikánské náměstí - Nová radnice - Chrám sv. Michala - Stará radnice.

Hodnocení skutečných zákazníků (3 recenze)

account_circle Štroblovi
5/5

Dobrý den.ano,bylo to úžasné včetně průvodce,opakovaně to přátelům doporučujeme. S pozdravem

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5/5

Skákací boty v Brně - naučte se znovu chodit již během prvních pár minut, je to opravdu velmi jednoduché a zvládne to každý!

Nejnižší cena na trhu Nejprodávanější
location_on Omice u Brna
5/5

Chcete udělat radost svým přátelům a blízkým, darovat jedinečný offroad zážitek? Pozvěte je na projížďku lesem terénním segwayem a užijte si tak výlet bez namáhavé chůze na nejmodernějším dopravním prostředku současnosti.

Nejprodávanější
location_on Lokalita dle výběru zážitku

Vyberte dárkový poukaz v hodnotě💰, kterou si zvolíte, a obdarovaný si vybere dle vlastního přání jakýkoliv zážitek z naší nabídky. ⌛Dárkový voucher na zážitky platí 24 měsíců!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz