VYBERTE SI ZÁŽITEK

Den televizním reportérem

Vyberte si téma reportáže z nabídky studia dle vlastního uvážení (politika, life-styl, bulvár, hobby, aktuální dění v ČR apod.) a vyzkoušejte si jaká je denní rutina televizních reportérů. Pod profesionálním vedením se naučíte jak pracovat s kamerou, hlasovým projevem nebo například jak pokládat otázky, což si vyzkoušíte v praxi.

Místo konání zážitku: Praha Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Den televizním reportérem
1
3 990 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Celkem 2 - 4 hodiny, dle počtu účastníků.

Počet osob

Maximální počet účastníků - 2 osoby/doporučený počet - 1 osoba.

Diváci

Bez diváků – účastníci můžou přejíždět na různá místa podle potřeby rozhovorů. Je povoleno fotografovat.

Nejprve si zvolíte téma reportáže. V nabídce je vždy několik variant. S účastníkem se pak téma rozebere a rozvrhne se podoba reportáže. Určí se kolik bude potřeba rozhovorů, jestli bude v reportáži anketa, kde a co se bude natáčet. Následuje samotná realizace v terénu.

Po natočení materiálu se účastník vrací s kameramanem do studia a vybírají vhodné záběry pro vyhotovení reportáže a namlouvají se spojovací komentáře. Na závěr se zvolené záběhy s komentáři a rozhovory pospojují v jeden celek, vyexportují a předají se účastníkovi v podobě hotové reportáže na CD jako památka na reportérský zážitek.

Vhodné pro všechny!

Ve fotogalerii výše vidíte natáčecí štáb a studio, kde se zážitek mj. realizuje.

Hodnocení zážitku

Jaroslava Davidová, 25.7.2014
0 / 5

Dobrý den, odpovídám s menším zpožděním, protože se teprve rozkoukávám po návratu z dovolené :-). Co se zážitku "Den televizním reportérem týče", jsem bezmezně nadšená! Nebyla jsem si až tak úplně jistá, co mě čeká - a bylo to super! V agentuře s poetickým jménem "Leontýnka" se ke mně chovali skvěle, všechno kolem zážitku mu vysvětlili a po přípravách jsme odešli na farmářské trhy, kde jsme natočili materiál k mé "reportáži". Po návratu bylo vše zpracováno a dáno do finální podoby. Odnesla jsem si moc příjemné pocity a úúúúžasné videjko s mojí reportáží. Od té doby ho pouštím komukoli, kdo je ochoten ho vidět :-) - včetně těch mých kolegů a kolegyň, kteří se nemohli přijít podívat na natáčení na farmářské trhy. Přidala jsem si ho i na Facebook, kde má velký úspěch u mých přátel :-). Nejvíc mě vzalo, jak na videjko s mou reportáží reagoval můj manžel - byl nadšen, říkal, že jsem se minula povoláním a dívá se na mě od té doby úplně jinýma očima - což je co říci - po 30ti letech manželství :D! Chtěla bych Vám tímto za zprostředkování zážitku moc poděkovat a doufám, že se Vám v budoucnu ozvu znovu a to po Vánocích - řekla jsem si rodině o zážitek "Den moderátorkou" :-). A musím připojit, že ve firmě "Leontýnka" jste si vybrali dobře - její pracovníci byli nesmírně příjemní, pozitivní a podporující. Hlavně díky nim ze mně spadla veškerá tréma a napětí a vzniklo to moje slavné videjko :-). S pozdravem

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: Praha

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

Televizním moderátorem na zkoušku

Praha
/ 5

Obdivujete práci televizních moderátorů nebo naopak si myslíte, že být moderátorem je snadné? Teď máte možnost si to vyzkoušet na vlastní kůži a třeba objevíte skrytý talent. Své moderátorské schopnosti můžete natrénovat na rozhov...

od 3 990 Kč

Více

nejnižší cena

doporučujeme

Pilotem letadla na zkoušku

Praha, Brno, Ostrava
/ 5

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem...Strávíme hezký den mezi letadly a mezi stejně postiženými lidmi. Při letu budete plnit funkci 2. pilota a budete řešit krizové situace.

od 3 900 Kč

Více