Bungee katapult

Bungee katapult je zcela nový způsob, jak prožít Bungee Jumping! Lidský prak v Praze, Brně, Plzni, Olomouci a Ostravě. Nakupte dnes, zážitek realizujte kdykoliv do platnosti poukazu 24 měsíců!

Již máte certifikát?
Zážitek již není dostupný
Zážitek již není dostupný
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Co zažijete

Nechte se vystřelit do oblak, staňte se Supermanem či ptákem na obloze. Cítit se a vznést se do vzduchu jako pták. Na rozdíl od klasického bungee skoku, startujete ze země a letíte až do výšky 36 metrů ( 118 stop ) v opačném směru. Staňte se lidským katapultem! Chcete zažít adrenalin na nejvyšší míru, ale bojíte se vrhnout z mostu, televizní věže či jeřábu? Tak teď už nemusíte! Užijte si Bungee Katapult a vzneste se do nebe!

Vydejte se k obloze za pomocí Bungee Katapultu. S bezpečnostním postrojem a Bungee lanem ucítíte svobodu a vzrušení při letu. A pak budete padat dolů naplněni adrenalinem. Bungee katapult je zcela nový typ bungee jumpingu. Na co čekáte? Teď je vaše šance stoupat k oblakům!

Průběh zážitku

Jak Bungee Katapult probíhá ?

1. Stejně jako u Bungee Jumpingu, budete zváženi a oblečeni do celotělového postroje.

2. Můžete si přikoupit záznam svého letu na DVD či tričko na památku.

3. Pak se přesunete na start a 3… 2 ... 1 ... go a vzhůru k oblakům.

4. Po absolvování katapultu obdržíte certifikát o absolvování Bungee Katapultu!

Provozovatelé organizují bungee skoky na elastickém laně již od roku 1997. Jste pod dohledem "špičkových specialistů - profesionálních instruktorů" s praxí 2 - 18 let. Naše bungee lana jsou opatřena tzv. sekundárním jištěním a jsou certifikována u German TÜV.

Bezpečnost především! Bezpečnost je jeden ze základních pilířů provozovatele, který tento zážitek organizuje. Samotný průběh aktivit zajišťují odborně vyškolení a zkušení instruktoři.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Sleva
location_on Chomutov
5/5

Zažijte adrenalin na maximum při bungee jumpu v Chomutově! Jde o skok z nejvyššího mostu 62 metrů. Nakupte dnes za skvělou cenu a využijte kdykoliv - platnost 2 roky.

1 590 Kč od 1 350 Kč
VÁNOČNÍ AKCE! Sleva
location_on Praha Letňany
5/5

Pojďte si vyzkoušet volný pád jako z letadla v tunelu Praha Letňany. Zasáhne Vás proud vzduchu přesahující 270 km/h - o síle hurikánu.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Harrachov
5/5

Bungee jump Harrachov je jediným místem v ČR, kde si můžete skočit po celý rok od ledna až do prosince. Cena je velmi příznivá, tak neváhejte a zakupte poukaz na bungee jumping.

1 299 Kč od 990 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz