IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Těší mě dělat lidem radost

 

Mohla bych tu psát o tom, že jsem IMPRESIO.eu založila před x lety, jaká byla moje motivace a stručnou historii „Agentury, která ze všeho nejraději rozdává radost,“ ale byl by to zřejmě stejný text, který jste v různých obměnách četli určitě už mockrát. Místo toho raději napíšu o vás a o tom, co máte rádi. :-)

 

  • Máte rádi dárky a zážitky. Nemáte rádi nudu a chcete, aby se pořád něco dělo, aby život měl šťávu. Proto jste právě nyní na tomto webu a vybíráte si tu. Anebo proto, že prostě už nevíte co za dárek vybrat ....;-)

 

  • Chcete mít jistotu, že zážitek, který pro své blízké vyberete, bude skvělý. Také proto jste nyní zde. Všechny zážitky, které tu vidíte, jsou pravidelně ověřované a vyzkoušené. Proto od nás čekejte otravný e-mail s dotazem jak se Vám na zážitku líbilo :-) Jestli odpovíte je na vás, kritiku vítáme, spokojené klienty plné emocí ještě víc! Často se k nám vracíte a moc rádi si s vámi povídáme o předešlých zážitcích. S Impresiem nikdy nestřílíte naslepo.

 

  • Máte radost, když dostáváte víc, než jste si přáli. Ať už je to úsměv, nebo žádnou zbytečnou administrativu, nebo třeba dobrou radu při volbě toho správného zážitku. Když nám zavoláte, nebudeme vám tlačit ten nejdražší zážitek, ale to nejlepší pro vás. Vím, že také proto jste tady a že se sem díky tomu rádi vracíte. Myslím si, že IMPRESIO.eu je nejmilejší agentura v Brně a možná nejen v něm. :-)

 

  • Těší vás, když víte, s kým jednáte. Proto nikdo z nás není schovaný za běžnými automatickými odpověďmi. Díky tomu máte vždy jasno, s kým jednáte a přesně víte, na koho se v případě jakéhokoliv dotazu obrátit. Nebudete se nikdy cítit jako horký brambor nebo že se vám věnuje nějaký automat. Je nás tu pár a mnoho z Vás si pamatujeme...takže jestli máte špatný den, nebuďte na nás oškliví :-)))

 

  • Chcete vždy to nejlepší. IMPRESIO.eu proto neustále sleduje aktuální trendy, průběžně doplňuje nabídku a doporučuje. A když se náhodou stane, že střelíte vedle a dárkem od nás nepotěšíte? Nevadí. Vždy jej můžete vyměnit za jiný z naší aktuální zážitkové nabídky.

 

Není to rozhodně všechno, ale pro mě jsou to nejdůležitější body a pevné základy, na kterých se dá stavět profesionální a současně přátelský servis. Děkuji za každý zážitkový dárek, kterým uděláte radost svým blízkým. Nevěřili byste, ale i po deseti letech se radujeme z každé objednávky :-)

 

Jaroslava Šimková, jednatel

AGENTURA IMPRESIO, s.r.o.