IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Těší mě dělat lidem radost

Mohla bych tu psát o tom, že jsem Impresio.eu založila před pár lety, jaká byla moje motivace a stručnou historii „Agentury, která ze všeho nejradši rozdává radost,“ ale byl by to zřejmě stejný text, který jste v různých obměnách četli určitě už mockrát. Místo toho radši napíšu o vás a o tom, co máte rádi.

  • Máte rádi dárky a zážitky. Proto jste právě nyní na tomto webu a vybíráte si tu.
  • Chcete mít jistotu, že zážitek, který pro své blízké vyberete, bude skvělý. Také proto jste nyní zde. Všechny zážitky, které tu vidíte, jsou pravidelně ověřované a vyzkoušené. S Impresiem nikdy nestřílíte naslepo.
  • Máte radost, když dostáváte víc, než jste si přáli. Ať už je to úsměv, nebo žádnou zbytečnou administrativu, nebo třeba dobrou radu při volbě toho správného zážitku. Vím, že také proto jste tady a že se sem díky tomu rádi vracíte. Myslím si, že Impresio.eu je nejmilejší zážitkovka v Brně a možná nejen v něm.
  • Těší vás, když víte, s kým jednáte. Proto nejsem schovaná za běžnými automatickými odpověďmi. Díky tomu máte vždy jasno, s kým jednáte a přesně víte, na koho se v případě jakéhokoliv dotazu obrátit. Nebudete se nikdy cítit jako horký brambor nebo že se vám věnuje nějaký automat.
  • Chcete vždy to nejlepší. Impresio.eu proto neustále sleduje aktuální trendy, průběžně doplňuje nabídku a doporučuje. A když se náhodou stane, že střelíte vedle a dárkem od nás nepotěšíte? Nevadí. Vždy jej můžete vyměnit za jiný z naší aktuální zážitkové nabídky.

Není to rozhodně všechno, ale pro mě jsou to nejdůležitější body a pevné základy, na kterých se dá stavět profesionální a současně přátelský servis. Děkuji za každý zážitkový dárek, kterým uděláte radost svým blízkým.

 

Jaroslava Šimková, jednatel

AGENTURA IMPRESIO, s.r.o.