VYBERTE SI ZÁŽITEK

Hledáte originální dárek pro své blízké?

Darujte zážitek - certifikát od Impresia.

 

Mám ráda světlo a propojování toho nejlepšího! Máte to také rádi? Jestli ano, pak jsme tu s láskou pro Vás a na všechno si krásně posvítíme :-)

Impresio jsem založila před 10 lety s vizí vyhledávat ty nejlepší zážitky a poskytovat perfektní servis jak Vám, našim klientům, tak našim dodavatelům. Dodavatele, tedy provozovatele zážitků si pečlivě vybírám k dlouholeté spolupráci. Díky tomu víme, co od sebe vzájemně očekávat a co tím pádem nabízíme Vám.

Základní pilíře, na kterých stojí naše práce:

  • DÁRKY a ZÁŽITKY. Název Impresio vznikl z italského slova impression = dojem, pocit, zážitek... Jsme tady pro lidi, kteří chtějí, aby se pořád něco dělo, aby život měl šťávu. Jsme tu pro Vás již od roku 2008, takže patříme mezi nejstarší zážitkové agentury v ČR :-) Za tato léta jsme s Vámi uskutečnili již téměř 8 tisíc zážitků!!! :-O
  • JISTOTA, že zážitek, který pro své blízké vyberete, bude skvělý. Všechny zážitky, které tu vidíte, jsou pravidelně ověřované a vyzkoušené. Proto od nás po zážitku čekejte e-mail s dotazem, jak se Vám to celé líbilo :-) Jestli odpovíte je na Vás. Kritiku vítáme, spokojené klienty plné emocí ještě víc! Často se k nám vracíte a moc rádi si s Vámi povídáme o předešlých zážitcích. S Impresiem nikdy nestřílíte naslepo.
  • RADOST, když dostáváte víc, než jste si přáli. Ať už je to úsměv, nebo žádnou zbytečnou administrativu, nebo třeba dobrou radu při volbě toho správného zážitku. Když nám zavoláte, nebudeme Vám tlačit ten nejdražší zážitek, ale to nejlepší pro Vás. Vím, že také proto jste tady a že se sem díky tomu rádi vracíte. Myslím si, že IMPRESIO.eu je nejmilejší agentura v Brně a možná nejen v něm. :-)
  • INDIVIDUALITA. Těší Vás, když víte, s kým jednáte. Proto nikdo z nás není schovaný za běžnými automatickými odpověďmi. Díky tomu máte vždy jasno, s kým jednáte a přesně víte, na koho se v případě jakéhokoliv dotazu obrátit. Nebudete se nikdy cítit jako horký brambor nebo že se Vám věnuje nějaký automat. Je nás tu pár a mnoho z Vás si pamatujeme. :-)
  • TO NEJLEPŠÍ. Snažíme se neustále sledovat aktuální trendy, průběžně doplňujeme nabídku a doporučujeme. Některé zážitky mažeme a ukončujeme spolupráci s nespolehlivými dodavateli. Prostě a jednoduše se snažíme poskytovat Vám to nejlepší. Že to jinde seženete levněji? Možná ano, ale to není náš záměr ;-) A jestli se netrefíte do vkusu obdarovaného, moc rádi mu zážitek vyměníme za to nejlepší právě pro něho/ji :-) Víte o nějakém super zážitku, který ještě nemáme v nabídce? Napište nám, zavolejte nebo se za námi zastavte osobně, pár tipů na naše bestsellery jsme již od vás dostali a rádi v tom pokračujeme.
  • SVĚTLO - to nejlepší nakonec :-) Mám ráda ve všem jasno, proto ráda pokládám otázky a ráda naslouchám. Čistá a srozumitelná komunikace je základ dobrých vztahů, a i když nic na světě není dokonalé, snažíme se zde každičký den tímto způsobem pracovat s lidmi stejného záměru.

Není to rozhodně všechno, ale pro mě jsou to nejdůležitější body a pevné základy, na kterých se dá stavět profesionální a současně přátelský servis. Děkuji za každý zážitkový dárek, kterým uděláte radost svým blízkým. Nevěřili byste, ale i po deseti letech se raduji z každé objednávky :-)

 

 

Jaroslava Šimková, jednatel

AGENTURA IMPRESIO, s.r.o.