VYBERTE SI ZÁŽITEK

Napsat hodnocení

Hodnocení klientů

1. 4. 2019 * * * * *

Petr Dočkal

Děkujeme, byl to pěkný zážitek a vše klaplo dle dohody.

5. 2. 2019 * * * * *

Petra Canart

Hledáte dárek pro rodinu v České republice a sami žijete v zahraničí jakk my? Tak jste narazili na tu správnou agenturu. Ochota, snadná komunikace po internetu a platba ze zahraničí je samozřejmostí. Navíc dárek co si oslaven opravdu užije. Tento rok jsme tu objednáváli už podruhé! Jen tak dál. Přejeme IMPRESIO i nadále hodně úspěchů a darovaných zážitků.

2. 11. 2018 * * * * *

Alena Zabloudilová

Děkuji tímto za velkou vstřícnost a ochotu ohledně výměny mého poukazu z rodinných důvodů a prodloužení jeho platnosti. Velmi příjemné jednání, čímž ještě jednou děkují paní Jaroslavě Šimkové. Přeji všem především pevné zdraví a hodně krásných zážitků a spokojených zákazníků.

27. 7. 2018 * * * * *

Zdeněk

Výborně, výborně, výborně!!! Objednávka zážitku proběhla v pohodě. K tomu nemám co vytknout. Ale ten přístup při rezervaci mne dostal! Píšete, že je potřeba objednávat alespoň týden předem. Což chápu. I tak jsem to zkusil a včera (tj. ve čtvrtek) jsem večer napsal rezervaci na zítra, tedy tuto sobotu. Nečekal jsem, že by bylo možné mi vyhovět. Ale dnes jste mi napsali, že termín na zítřek je rezervovaný. Tomu říkám přístup k zákazníkovi! Díky moc za Vaši vstřícnost a ochotu! Za mne není opravdu co vytknout. Výborně se s vámi jednalo :) Takže teď už jen zbývá se nachystat na zítřek a tu projížďku v BVP si užít :)

27. 5. 2018 * * * * *

Muller Vladimír - Hosín

Krásný a nezapomenutelný zážitek-splnil se můj dávný sen. Moc příjemní a zodpovědní lidé, hodnotit mohu pouze 150%,tak jak je v letectví vyžadováno, tzn.5 hvězdiček

17. 5. 2018 * * * * *

Němeček Aleš

Skvělý přístup . Za mně 100%.

6. 12. 2017

Tereza Karlíková

Dobrý den, dárkový poukaz dorazil, chtěla bych ještě jednou poděkovat, jsem velice spokojená jak s rychlostí, tak i se vzhledem poukazu, vypadá velice dobře. Ještě jednou moc děkuji. S Pozdravem

23. 11. 2017

Eva Máchová

Dobrý den,

Dnes mi pošta doručila dárkový certifikát. Je opět moc hezky vyvedený včetně věnování a já jsem přesvědčena, že synovi udělá pod stromečkem velkou radost. Ještě jednou moc děkuji

26. 10. 2017 * * * * *

Petr Komůrka

Zážitek byl super,splnil jsem si sen z mládí.

16. 10. 2017 * * * * *

Luboš Jeřábek

S poskytnutými službami jsem byl velmi spokojen, zážitek to byl úžasný a doporučím jej všem přátelům.

10. 10. 2017

Lenka Vaculovičová

Dobrý den,

Dárkový certifikát mi dnes dorazil a Moc Vám děkuji, vypadá úžasně.

S pozdravem

24. 9. 2017 * * * * *

Jan Zbořil

Dobrý den, byl to velmi příjemný zážitek.

17. 9. 2017

Vavřík

Dobry den,

 

Běžně na tyto emaily nereagují ale u vás udělám vyjimku.. vaše jednání super a bez výtky.

Střelnici sem chvilku hledal, je taková zastrčená ale našel sem :) nemohl sem se dozvonit protože personál se věnoval klientům predemnou ale nakonec se povedlo takže v pořádku. Samotný zážitek super! Určitě bych doporučil.

 

Obecně sem moc rád že jsem dostal poukaz u vás a rad znova využijí vaší agenturu pro případ vyhledávání vhodného dárku.

 

Zdravím Vavřík

16. 9. 2017 * * * * *

Jiří ŠEVČÍK

Jízda Ford Mustang 60 minut + instruktáž: maxi- mální spokojenost jak s řízením samotného vozu, tak s kopilotem :). Vřele doporučuji.

◂ Předchozí 123456 Další ▸